«ابراهیم تبر» دستگیر شد + عکس | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۳ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۹
این جنایت ششم فروردین گذشته زمانی در خیابان شهید علیمردانی مشهد لو رفت که تلفن‌های زن جوان از سوی مادرش بی پاسخ ماند! این زن که نگران شده بود از همسرش خواست تا خبری از مادرش بگیرد. وقتی داماد زن ۶۳ ساله به منزل مادرزنش رفت ناگهان با جسد غرق به خون او روبه رو شد و بدین ترتیب تحقیقات جنایی از سوی قاضی کاظم میرزایی در این باره ادامه یافت.

ابراهیم تبر

رویداد۲۴ بررسی‌های جنایی بیانگر آن بود که یکی از فرزندان مقتول که به «ابراهیم تبر» معروف است، پس از قتل مادرش و با سرقت تلویزیون از منزل گریخته است. این گونه بود که «ابراهیم تبر» توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تحت تعقیب قرار گرفت تا این که روز گذشته مشخص شد او از مرکز ترک اعتیاد اجباری با یکی از برادرانش تماس گرفته است.
بیشتر بخوانید: راز قتل پیرزن در سینه ابراهیم تبر!
این گزارش حاکی است، با همکاری نزدیکان مقتول، متهم به قتل دستگیر شد و توسط قاضی میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت. وی اعتراف کرد: مادرم همواره مرا به مرکز ترک اعتیاد می‌فرستاد تا جایی که دیگر خسته شدم. این بار هم به تازگی از مرکز ترک اعتیاد آمده بودم که او دوباره زنگ زد تا مرا به مرکز ترک اعتیاد ببرند من هم عصبانی شدم و با چاقو او را به قتل رساندم، اما چون پولی نداشتم، تلویزیون خانه را با مدارک و کارتن آن برداشتم و در فلکه شیرمحمد (میدان عسگریه) به مبلغ یک ونیم میلیون تومان فروختم و دو شب را در مسافرخانه بودم، ولی بعد از آن به کارتن خوابی رو آوردم تا این که باز هم به خاطر اعتیاد مرا دستگیر و روانه مرکز ترک اعتیاد اجباری کردند. این بود که از آن جا با برادرم تماس گرفتم و گفتم بیایند مرا از این مرکز ببرند که بعد هم پلیس به سراغم آمد. بررسی‌های بیشتر برای کشف زوایای پنهان این پرونده جنایی ادامه دارد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: