این پرسپولیس تیم یحیی است یا رسول پناه؟ | رویداد24
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۹ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹
ظاهرا بسیاری از بازیکنان مدنظر یحیی گل محمدی جذب پرسپولیس نشده‌اند.
پرسپولیس
رویداد۲۴  با آغاز فصل نقل و انتقالات، باشگاه پرسپولیس حضور فعالی در این بازار داشت و تعداد قابل توجهی از بازیکنان را به خدمت گرفت. نکته عجیب، اما در این میان، این است که بعضی از این بازیکنان ظاهرا در ابتدای امر مورد توجه یحیی گل محمدی نبوده اند و او خواهان ماندن یا خریدن بازیکنانی بوده که امروز در پرسپولیس حضور ندارند!

به عنوان مثال مهدی ترابی و علی علیپور بازیکنانی بودند که یحیی به حضور آن‌ها در تیم فصل بعدی تاکید داشت، اما در نهایت این دو بازیکن از پرسپولیس جدا شدند و به تیم‌های خارجی پیوستند. همچنین گل محمدی خواهان حضور بازیکنانی نظیر اسماعیلی فر، مغانلو و رضا اسدی در پرسپولیس بود که هیچ کدام در نهایت سر از پرسپولیس درنیاوردند. از لیست اولیه یحیی تا این لحظه بازیکنانی مثل حامد لک، سعید آقایی و عیسی آل کثیر جذب شده اند. همچنین شهاب زاهدی هم دیگر بازیکن مدنظر یحیی گل محمدی بوده که مدیران پرسپولیسی نتوانستند درنهایت او را به پرسپولیس بیاورند.

بیشتر بخوانید: گل‌محمدی: گلایه دارم، اما در پرسپولیس می‌مانم
این در حالی است که ظاهرا خرید‌های جدید پرسپولیس هم با وساطت و خواست یحیی گل محمدی با پرسپولیس قرارداد بسته اند و در شرایطی که مدیریت باشگاه قول داده بود تا به زودی به خرید‌های جدید درصدی از قراردادشان را پرداخت می‌کند، اما تا این لحظه فقط به تعدادی از بازیکنان جدید درصدی را پرداخت کرده اند. این مسئله باعث بروز دلخوری و ناراحتی در بین بازیکنان پرسپولیس شده و اگر مدیریت باشگاه این مسئله را حل نکند، قطعا سرخ پوشان با آسیبی جدی در فصل جدید مواجه خواهند شد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: