تاریخ انتشار: ۱۴:۳۴ - ۰۲ مهر ۱۳۹۹
سرمربی تیم فوتبال الشارجه امارات گفت: پرسپولیس فضای خالی در اختیار ما نمی‌گذارد و باید از کوچکترین فرصت برابر این تیم استفاده کنیم.
سرمربی الشارجه
رویداد۲۴ تیم فوتبال پرسپولیس فردا پنجشنبه در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در دیداری حساس به مصاف الشارجه امارات می‌رود.

عبدالعزیز العنبری سرمربی الشارجه در نشست خبری پیش از این مسابقه گفت: ما مدت‌های زیادی بود که به میدان نرفته بودیم و به همین دلیل اشتیاق فراوان داشتیم که در میدان به پیروزی رسیم.

وی ادامه داد: بازی مقابل التعاون با بازی مقابل پرسپولیس کاملاً متفاوت بود. پرسپولیس فضای خالی در زمین برای ما باقی نخواهد گذاشت و باید از کوچکترین فرصت بیشترین استفاده را ببریم تا در پایان شادمان از زمین خارج شویم.

بیشتر بخوانید: بازی سرنوشت‌سازی داریم/ در یک صورت به مشکل خواهیم خورد
همچنین عادل الحسانی دروازه‌بان تیم فوتبال الشارجه در این نشست خبری گفت: نقش من در رابطه با هدایت خط دفاعی روی ضربات ایستگاهی است. قبلاً مقابل پرسپولیس بازی کردم و تمام تمرکز خودمان را روی آن‌ها خواهیم داشت تا بتوانیم به پیروزی برسیم و راهی مرحله بعد شویم.

دروازه بان الشارجه تاکید کرد: در آخرین بازی (تیم شارجه مقابل تعاون عربستان) سه امتیاز شیرین گرفتیم و باید آن را فراموش کنیم. نمی‌توانیم در آن برد ۰-۶ زندگی کنیم. عدم نتیجه‌گیری مقابل پرسپولیس آن پیروزی را بی ارزش خواهد کرد.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: