تاریخ انتشار: ۲۱:۴۷ - ۰۵ مهر ۱۳۹۹
مدیرعامل هلدینگ فولاد متیل تصریح کرد:
در آستانۀ بیست و نهمین سالروز تأسیس هلدینگ فولاد متیل، مجتبی مهدیان مدیرعامل این گروه ضمن گرامیداشت یاد و خاطرۀ حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس گفت: امروز یادآور به بار نشستن اندیشۀ تأسیس نهادی است که رسالت اصلی آن، علاوه بر رونق بخشیدن به صنعت کشور، ارائۀ خدمات مطلوب به خانوادۀ بزرگ فولاد ایران عزیزمان است.

هلدینگ فولاد متیل درخـتی بارور و تنــومنــد

 

رویداد۲۴ وی با تأکید بر اینکه این نهال ارزش‌آفرین در سال ۱۳۷۰ با حمایت فولاد مبارکه جان گرفت، ادامه داد: هلدینگ فولاد متیل اکنون به درختی بارور و تنومند تبدیل شده است که بیش از هر زمان می‌توان به ثمربخشی آن امید داشت.

مهدیان ضمن ابراز خرسندی از دستاورد‌ها و تلاش‌های این هلدینگ اظهار داشت: متیل با بهره‌گیری از دانش و تجربۀ نیرو‌های مسئولیت‌پذیر و توانمند، علاوه بر خدمت‌رسانی به جامعۀ هدف، در تأمین نیاز بنگاه‌های تولیدی، مدیریت ثروت و بازار سرمایه در بخش‌های مهم و تأثیرگذار صنعت و همچنین با حمایت از کسب‌وکار‌های کوچک و متوسط و جلوگیری از تأثیر سوء نوسانات بازار به‌خوبی ایفای نقش کرده و همچنان با امید به افقی روشن و امیدبخش گام برمی‌دارد.


بیشتربخوانید: تأمین مواد اولیه بزرگترین چالش فولادسازان برای جهش تولید


وی از تلاش همۀ همکارانی که پیش از این برای اعتلای فولاد متیل همت گماشتند، قدردانی کرد و گفت: امروز امانت‌دار دستاورد‌های عزیزانی هستیم که تلاش کردند به تعهدات خود به صنعت فولاد کشور و سایر ذی‌نفعان جامۀ عمل بپوشانند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: