تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
شجاع خلیل زاده در بین یکی از چهار مدافع برتر فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.

شجاع خلیل زاده

رویداد۲۴ به نقل از AFC، رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در غرب به مراحل پایانی خود نزدیک می شود و فردا چهارشنبه با برگزاری دو دیدار تکلیف دو تیم باقی مانده مشخص می شود. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به نقش مدافعان در این فصل اشاره کرده است و چهار مدافع برتر تیم های حاضر در لیگ قهرمانان را معرفی کرده است که نام شجاع خلیل زاده از پرسپولیس نیز در آن دیده می شود.

* مدافعان برتر آسیا 

سلطان الغانم (النصر)

لوکاس لیما (الاهلی عربستان)

ایگور کریمتس (پاختاکور)

شجاع خلیل زاده (پرسپولیس)

با توجه به اینکه سید جلال حسینی کاپیتان باشگاه سالهای پایانی فوتبال خود را سپری می کند، خلیل زاده مدافع میانی در طول یک سال گذشته به عنوان مدافع قابل اعتماد پرسپولیس ظاهر شد. نفوذ او محدود به هدایت خط دفاع نیست ، بلکه همچنین به گلزنی نیز فکر می کند.


بیشتر بخوانید: شجاع خلیل‌زاده خیال پرسپولیس را راحت کرد


در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ ، خلیل زاده دو بار برای پرسپولیس گلزنی کرد. هر دو در برابر الاهلی سعودی بود. گل قیچی برگردان  او در مسابقه با الاهلی در حافظه باقی مانده است  که توسط هواداران به عنوان بهترین گل مرحله گروهی انتخاب شده است. این بار  مدافع ۳۱ ساله تاکنون تعداد گلهای خود را از سال گذشته مطابقت داده است.  یک گل دیرهنگام برابر التعاون   و سپس در پیروزی ۴-۰ برابر شارجه گلهای او در این فصل بوده است .

خلیل زاده در کنار جلال الدین مشاریپوف از پاختاکور یکی از دو بازیکنی است که تاکنون ۶۳۰ دقیقه در این مسابقات بازی کرده است و عملکرد قابل قبولی در این فصل داشته است.

پرسپولیس فردا شب باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به دیدار پاختاکور ازبکستان برود. 

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: