تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹
شهردار تهران در توضیح انتصابات دیروز گفت که برخی از همکاران بازنشسته شده بودند و حالا فضایی برای رشد و خلاقیت جوانان به وجود آمده است، ضمن اینکه برخی از همکاران نیز فقط جابجا شدند.
حناچی
رویداد۲۴ پیروز حناچی، شهردار تهران درباره انتصابات اخیر شهرداری ضمن تشکر از تمام همکاران بویژه همکاران بازنشسته شهرداری تهران، گفت: نکته مهم این است که باید بدانیم شرایط ما عادی نیست و طبیعتاً نگاه باید بر اساس عبور از بحران و شرایط کرونایی شهرداری باشد که درآمد‌های آن کاسته شده است و این نگاه در تغییرات اخیر مدنظر بوده است.

او با بیان اینکه این انتصابات و تغییرات عجیب نیست، گفت: برخی همکاران ما بازنشسته شده بودند یا در حال بازنشستگی بودند و برخی از انتصابات هم بیشتر جابجایی است مانند آقای (محمود) کلهری که از منطقه ۱۷ به ۵ منتقل شده اند یا آقای (حسن) رحمانی از ۲۱ به ۲ و آقای (احمد) تواهن هم که از قدیمی‌های شهرداری هستند به منطقه ۳ رفتند.

شهردار تهران تاکید کرد: این تغییرات فرصتی برای جوان‌ترهاست که با انرژی بیشتر توانایی‌های خود را نشان دهند این جوانان در سمت‌های مدیرکل و معاون مدیرکل بودند که در انتصابات جدید از آن‌ها استفاده شده است.

بیشتر بخوانید: حناچی جا پای قالیباف گذاشت؟ / احکام شهردار تهران بدون هماهنگی در جلسات هم‌اندیشی
شهردار تهران در ادامه گفت: یک معاون و یک شهردار ما عملاً بازنشسته شده بودند شهردار منطقه ۲ قبلا بازنشسته شده بود با رای دیوان عدالت همچنان شهردار بود که به نظر می‌رسید و لازم است جوان‌تر‌ها جای آن‌ها را بگیرند.

حناچی گفت: ارزیابی‌های داخل شهرداری نشان می‌دهد آن‌ها که ارتقا یافته اند عملکرد موفقی داشته اند. البته ما همکارانی داریم که با وجود فعالیت چشمگیرشان به دلیل محدودیت جایگاه‌ها در انتصابات اخیر تغییر جایگاه نداشته‌اند که امیدوارم در مراحل بعدی این اتفاق بیفتد.

براساس گزارش پایگاه خبری شهر؛ شهردار تهران تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که از گلوگاه کرونایی عبور کنیم و لایحه‌ای که شورای شهر آن را تصویب کرده است را با سرعت جلو ببریم.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: