تاریخ انتشار: ۱۸:۲۸ - ۲۶ آبان ۱۳۹۹
شرکت نفت ایرانول در اولین ماه پاییز توانست با فروش ۴۵۹ میلیارد تومانی، جهش دو برابری نسبت به مدت مشابه سال قبل را تجربه کند.

ثبت رکورد جدید در ایرانول

رویداد۲۴  مطابق با آمارعملکرد ماهانه شرکت نفت ایرانول، این شرکت در مهرماه رکورد فروش خود از ابتدای سال را شکست و رقم ۴۵۹ میلیارد و ۴۹۷ میلیون تومان را به ثبت رساند. تا پیش از این بیشترین رقم فروش کل سال جاری در شهریورماه و به مبلغ ۴۴۱ میلیارد و ۸۹۳ میلیون تومان گزارش شده بود.

در این میان مبلغ فروش مهرماه شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل که عدد ۲۲۶ میلیارد و ۳۸۴ میلیون تومان بود رشد قریب به ۱۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین از کل مبلغ فروش مهرماه، بالغ بر ۲۳۹ میلیارد تومان به فروش صادراتی محصولات شرکت اختصاص یافته که رشد ۸۸ درصدی را نسبت به ماه قبل نشان می‌دهد.

گفتنی است شرکت ایرانول در ماهی که گذشت فروش کل تومان انواع روانکار بالغ بر ۱۷۹ میلیارد و ۲۹۷ میلیون و فروش کل پارافین وکس به میزان ۳۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پارافین وکس گزارش شده که در هر دو محصول نیز شاهد افزایش نرخ بودیم.

در مجموع این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه بالغ بر ۲ هزار و ۱۹۰ میلیارد تومان فروش انواع محصول داشته که این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که برابر با یک میلیارد و ۶۲۷ میلیون تومان است، رشد ۳۵ درصدی را نشان می‌دهد.

نکته قابل توجه دیگر در خصوص مبالغ فروش شرکت، رشد ۶۵ درصدی میزان کل صادرات از ابتدای سال تا پایان مهرماه سال جاری نسبت به سال گذشته است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: