تاریخ انتشار: ۲۲:۱۲ - ۲۸ آبان ۱۳۹۹
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران خبر داد:
محمدولی گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، بازار طلا و کلیه واحد‌های صنفی اتحادیه طلا و جواهر تهران از روز شنبه اول آذر به مدت ۱۵ روز تعطیل خواهند بود.

تعطیلی بازار طلارویداد۲۴ ابراهیم محمدولی، در رابطه با تعطیلی بازار طلا و جواهر گفت: درپی گسترش بیماری کرونا و رشد مبتلایان و تلفات این بیماری، ستاد ملی مبارزه با کرونا، تعطیلی دو هفته‌ای اصناف غیرضرور را تصویب کرد، لذا طبق ابلاغ فرمانداری و اتاق اصناف کلیه واحد‌های صنف طلا و جواهر تهران از روز شنبه اول آذرماه به مدت ۱۵ روز تعطیل خواهند بود.

وی افزود: براین اساس کلیه واحد‌های صنفی این اتحادیه اعم از واحد‌های فروشنده طلا، جواهر، نقره و سکه که در خیابان و یا مجتمع‌های تجاری و حتی بازار تهران فعالیت دارند ملزم به تعطیلی هستند.


بیشتر بخوانید: تعطیلی ۲ هفته ای بخش اداری مدارس مناطق قرمز


رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن مهم دانستن این برهه زمانی برای سلامتی مردم خاطرنشان کرد: در موقیت کنونی که آمار مبتلایان و بیماران به کرونا در حال افزایش است، باید کلیه آحاد ملت از جمله اصناف همکاری لازم را برای کاهش تلفات و ریشه کن شدن این بیماری به کار بندند و بنده از همه اصناف به ویژه همکاران گرامی این صنف که با شکیبایی به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا اهتمام می‌ورزند تشکر می‌کنم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: