تاریخ انتشار: ۰۰:۰۱ - ۰۲ آذر ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
یک وبسایت در اقدامی جالب به برگزاری مسابقات ملکه زیبایی در بین زنانی که در حرفه کفن و دفن مشغول هستند، پرداخت و یک زن ۳۶ ساله به عنوان ملکه زیبایی کفن و دفن انتخاب شد

زیباترین زن مسئول کفن و دفن

  رویداد۲۴ یک وب سایت مربوط به دفن و کفن اخیرا یک مسابقه ملکه زیبایی برای زنانی که در حرفه کفن و دفن فعالیت می‌کنند، برگزار کرد و در این رقابت ها، خانم ۳۶ ساله‌ای به نام ریچل rachel بیشترین رای را از آن خود کرد و لقب 'ملکه زیبایی وداع' به او اهدا شد.

خانم ریچل شرکت کفن و دفن خود را با همسرش در آلمان اداره می‌کند و می‌گوید اولین بار درباره‌ی مسابقات ملکه زیبایی وداع از برادر شوهرش شنید. او سپس از ایده استقبال کرده و در مسابقه ثبت نام کرد، چند عکس از خود و همچنین یک توضیح کلی از خودش را نیز برای آن‌ها ارسال کرد.
زیباترین زن مسئول کفن و دفن

ریچل به هیچ وجه تصور نمی‌کرد که ۴۶ خانم دیگر با شغل مشابه در سراسر آلمان را بتواند شکست دهد و عنوان ملکه زیبایی را دریافت کند. او می‌گوید: واقعا فوق العاده است که شغل ما که چندان زمینه خوشایندی برای دیگران ندارد، این بار به شکل متفاوت و مطلوبی دیده شده است.

چشمان درشت قهوه‌ای و لبخند زیبای ریچل نقش زیادی در برد او داشته، ولی این تنها دلیل داوران برای انتخاب وی نبوده، گویا همان یک نوشته کوتاه وی درباره علاقه و عشق به زندگی، داوران را تحت تاثیر قرار داده است.

همسر او استفان نیز از انتخاب همسرش خوشحال شده و می‌گوید: من اغلب به همسرم می‌گفتم که بسیار زیباست و بالاخره او حرف مرا باور کرد.


منبع: persianv.com
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
0
2
همچین زیبا هم نیست
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: