تاریخ انتشار: ۱۶:۳۶ - ۰۲ دی ۱۳۹۹
بهترین گلزن تاریخ دیدار‌های ملی که سابقه هدایت تیم ملی فوتبال ایران و همچنین پرسپولیس را دارد، گفت: حضور در ۲ فینال لیگ قهرمانان آسیا کار بزرگی است و باید بگویم که فوتبال ایران مدیون موفقیت‌های پرسپولیس است.
علی دایی
رویداد۲۴ «علی دایی» در گفت‌وگویی اظهار داشت: حضور پرسپولیس در فینال آسیا کار بزرگی بود که هیچ تیمی در ایران نمی‌توانست انجام بدهد. دو بار راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا، در طول سه‌فصل، کاری نیست که هر تیمی در آسیا از عهده آن بربیاید. پرسپولیس کار خیلی بزرگی انجام داده، به‌خصوص که راهیابی به فینال در این دوره با کادرفنی کاملا ایرانی انجام شد. یحیی و هم‌کارانش از این جهت نیز کار خیلی بزرگی انجام داده‌اند.

وی ادامه داد: به مسائل دیگری که مطرح می‌شود کاری ندارم. فوتبال ایران مدیون موفقیت بزرگی است که پرسپولیس آن را صورت داد و یحیی گل‌محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آن را به انجام رساندند. هیچ چیز نباید باعث نادیده گرفتن این حقیقت بشود. همین که تیم پرسپولیس با تمام مشکلاتی که داشت موفق به انجام کاری شد که خیلی‌ها در شرایط بهتر از عهده انجام آن برنمی‌آیند اثبات می‌کند، پرسپولیس، یحیی و مجموعه تحت هدایتش چه کار بزرگی صورت داده‌اند.

سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران، اضافه کرد: به طور حتم، پرسپولیس با همین شرایط کنونی می‌تواند در ادامه راه خود، موفق عمل کند. یحیی گل‌محمدی، کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس فقط باید به راهی که پیشِ روی خودشان دارند فکر کنند و تمام تمرکزشان روی تحقق اهداف و برنامه‌ریزی‌هایی باشد که برای خود طراحی کرده‌اند. قطعا مسایل زیادی مطرح خواهد شد، ولی اصلا نباید کاری به صحبت‌های غیرمفید داشته باشند. حتی نباید به آن فکر کنند.

بیشتر بخوانید: پرسپولیس باخت تا برخی‌ها شخصیت واقعی‌شان را نشان دهند!
دایی در پایان خاطر نشان کرد: یقین دارم حتی در این شرایط که هواداران قادر به حضور درورزشگاه و حمایت از این طریق نیستند، پرسپولیس می‌تواند با دعا و پشتیبانی آن‌ها در دیگر فضاها، برای پنجمین قهرمانی پیاپی خود تلاش کند و این مهم کار بزرگی است که هیچ تیمی در ایران قادر به انجام آن نبوده است. از آن کار‌هایی است که پرسپولیس می‌تواند انجامش بدهد.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: