تاریخ انتشار: ۰۹:۴۲ - ۰۳ دی ۱۳۹۹
با توجه به اختلاف موجود میان ایوان لکو و بیرانوند گلر ایرانی آنتورپ قصد جدایی از این تیم را دارد.
بیرانوند
رویداد۲۴ نیمکت نشینی‌های علیرضا بیرانوند در آنتورپ باعث شده تا گلر ملی‌پوش ایرانی تصمیم به جدایی از این تیم بگیرد. پس از نیمکت‌نشینی‌های مکرر بیرانوند در نهایت سرمربی بلژیکی آنتورپ از این بازیکن در دو بازی پیاپی از جمله مقابل تاتنهام در لیگ اروپا استفاده کرد.

با این حال، دروازه‌بان اول تیم ملی فوتبال ایران و اسبق پرسپولیس به خاطر عملکردش به شدت مورد انتقاد سرمربی تیمش قرار گرفت و همین مسئله باعث شد میان او و سرمربی آنتورپ اختلاف به وجود بیاید. نیمکت‌نشینی‌های بیرانوند همچنین بحث آینده او در تیم ملی ایران را هم تحت تاثیر قرار داده و این موضوع هم به اختلاف میان این بازیکن و سرمربی آنتورپ علاوه بر مسائل دیگر دامن زده است.

بیشتر بخوانید:  اختلاف نظر در پرسپولیس به خاطر یک بازیکن!
شنیده‌ها حاکی از آن است که علیرضا بیرانوند از مدیر برنامه‌های خود درخواست کرده تا پیشنهادات جدیدش را مورد بررسی قرار دهد تا او بتواند فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند. این در حالیست که دروازه‌بان ایرانی آنتورپ این مسئله را به گوش مدیران این باشگاه هم رسانده و اعلام کرده در صورت تداوم نیمکت‌نشینی این تیم را ترک خواهد کرد.

گفتنی است که بیرانوند قصد بازگشت به پرسپولیس ندارد و می‌خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد. در این میان حتی گفته می‌شود چند تیم بلژیکی هم خواهان خرید او در نقل‌وانتقالات زمستانی هستند. با این شرایط باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: