تاریخ انتشار: ۱۳:۲۸ - ۰۴ دی ۱۳۹۹
مشاوران املاک مناطق مختلف پایتخت با اشاره به کاهش قابل توجه حجم معاملات خرید و فروش عنوان می‌کنندکاهش حجم معاملات موجب شده تا محدوده قیمتی مناطق به راحتی مشخص نباشد.
قیمت آپارتمان زیر ۱۰ سال ساخت در مناطق مختلف تهران
رویداد۲۴اظهارات مشاوران املاک در مناطق مختلف پایتخت حاکی از آن است که هفته‌های گذشته حجم معاملات منعقد شده در بنگاه‌های املاک به شدت کاهش پیدا کرده است. به‌طوری‌که ممکن است در طول یک هفته حتی یک معامله نیز در بنگاه‌های املاک به ثبت نرسد.

به گفته فعالان بازار مسکن بخش زیادی از فروشندگان و خریداران فعلا از حضور و فعالیت در بازار عقب نشینی کرده‌اند همین موضوع نیز سبب شده تا معدود معاملات منعقد شده معیار مناسبی برای تشخیص میانگین قیمت منطقه نباشد. به‌طوری‌که در سامانه‌های مجازی جست و جوی املاک نیز این روند مشاهده می‌شود. یعنی برخلاف گذشته که به دلیل حجم زیادی از فایل‌های املاک در یک منطقه به راحتی بالا یا پایین بودن قیمت پیشنهادی املاک از میانگین قیمت منطقه قابل تشخیص بود، اما اکنون حجم فایل‌های پیشنهاد به میزانی کاهش پیدا کرده که امکان تشخیص چنین محدوده قیمتی وجود ندارد.
 
مشاوران املاک در مناطق مصرفی پایتخت نیز عنوان می‌کنند در روز‌های اخیر تعداد مراجعات حضوری و تلفنی به بنگاه‌ها برای جست و جوی ملک به شدت کاهش پیدا کرده است. در مقابل معدود فروشندگانی که در مقطع کنونی اقدام به عرضه ملک خود در بنگاه‌های املاک کرده‌اند، قیمت‌های پیشنهادی متفاوتی را ارائه می‌دهند. فعالان بازار مسکن به گروهی از عرضه‌کنندگان مسکن که به‌طور قطعی قصد فروش ملک خود را دارند توصیه می‌کنند باتوجه به تعداد محدود متقاضیان خرید، قیمت پیشنهادی خود را منصفانه و با توجه به میانگین قیمت منطقه ارائه دهند. در جدول نبض بازار امروز قیمت پیشنهادی املاک نوساز تا ۱۰ سال ساخت در مناطق مختلف شهر تهران ارائه شده است.
 
قیمت آپارتمان زیر ۱۰ سال ساخت در مناطق مختلف تهران
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، مسکن ، قیمت مسکن
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: