جمله تند محمود فکری به برانکو | رویداد24
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۸ - ۱۲ دی ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
محمودفکری در مورد تیم ملی ایران در زمان برانکو ایوانکوویچ می‌گوید: «این سلیقه مربی نبود، چون من بازیکنی بودم که می‌توانستم در چند پست بازی کنم.

محمود فکری

رویداد۲۴ هم قبل از برانکو و هم بعد از او در بیشتر بازی‌های تیم ملی فیکس بازی کردم. عدم دعوت من به تیم ملی در زمان برانکو سلیقه ایشان نبود، بهتر است بگویم خودم پشتیبانی نداشتم و یا از طرف باشگاه کمتر حمایت می‌شدم. البته بحث باندبازی و نفوذ یکسری افراد در تیم ملی هم بود، شاید نمی‌خواستند من به تیم ملی دعوت شوم. جالب است بدانید بازیکنان خیلی ضعیف‌تر در پست من دعوت می‌شدند، ولی من دعوت نمی‌شدم. ۶ سال از بهترین دوران فوتبالی‌ام به تیم ملی دعوت نمی‌شدم، آن‌موقع در اوج فوتبالم بودم. من با تیم ملی در بازی‌های آسیایی بانکوک قهرمان شدم و بعد از آن در زمان قلعه‌نویی با اینکه سنم بالا رفته بود، در تیم ملی فیکس بازی کردم. شاید اگر در همان زمان به قلعه‌نویی فشار نمی‌آوردند، می‌توانستم در جام ملت‌های آسیا به ایشان کمک کنم. به هر حال هم آن فضا و هم تصمیم خودم باعث شد از تیم ملی خداحافظی کنم.»
بیشتر بخوانید: میلیچ در اختیار کمیته انضباطی باشگاه استقلال قرار گرفت
فکری در مورد خداحافظی‌اش از تیم ملی در زمان مربیگری امیر قلعه‌نویی هم توضیح داده است: «فضای تیم ملی گرم و صمیمانه بود و رابطه بچه‌ها با هم بسیار دوستانه بود، ولی با توجه به اینکه علی دایی در همین سنین از تیم ملی کنار رفته بود، فشاری که به قلعه‌نویی آورده بودند و حرف و حدیث‌هایی که پیش آمد، باعث شد با مشورت‌هایی که انجام دادم به این جمع‌بندی برسم که از تیم ملی خداحافظی کنم در حالی که این توان را در خودم می‌دیدم که باز هم بتوانم به تیم ملی کمک کنم.»
 
منبع: افکار نیوز
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ج
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
2
0
یه مرد تو ایران هست اونم حاج محمود فکری دوسش دارم
صمد تو
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
0
0
تو اندازه ناخن آقا برانکو عزیز نیستی.زر نزن کتری
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: