تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
هر دلار امروز (چهارشنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۲ هزار و ۴۵۰ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز معاملاتی گذشته (سه شنبه) یک هزار و ۶۰ تومان افزایش داشت، نرخ هر یورو نیز به ۲۷ هزار و ۱۵۰ تومان رسید.

نرخ دلار

رویداد۲۴ روند نزولی نرخ دلار از اوایل هفته گذشته شتاب گرفت، به طوری که از کانال ۲۶ هزار تومانی به سوی نرخ‌های پایین‌تر حرکت کرد. بر این اساس، نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی در ساعت ۱۳ و ۲۵ دقیقه امروز (چهارشنبه، یکم بهمن ماه) ۲۲ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شد.

قیمت فروش یورو نیز با افزایش یک هزار و ۲۵۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته (سه شنبه ۳۰ دی) به ۲۷ هزار و ۱۵۰ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۱ هزار و ۹۵۰ تومان و قیمت خرید هر یورو نیز ۲۶ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شد، همچنین قیمت خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۲ هزار و ۲۹۷ تومان و قیمت فروش آن ۲۲ هزار و ۵۲۰ تومان بود.

علاوه براین نرخ خرید یورو در این بازار ۲۶ هزار و ۲۱۷ تومان و نرخ فروش آن ۲۶ هزار و ۴۷۹ تومان اعلام شد.

براساس این گزارش در سامانه نیما در روز معاملاتی گذشته (سه شنبه)، هر یورو با قیمت میانگین ۲۵ هزار و ۴۵۹ تومان به فروش رسید و هر دلار نیز بدون اعمال قیمت بود.


بیشتر بخوانید: افزایش دوباره قیمت طلا و سکه/ کاهش قیمت‌ها مقطعی بود؟


همچنین در این بازار حواله یورو در روز کاری گذشته (سه شنبه) ۲۸ هزار و ۷۴۷ تومان معامله شد و حواله دلار نیز ۲۲ هزار و ۹۲۳ تومان مورد تبادل قرار گرفت.

قیمت دلار در روز‌های گذشته با توجه به افزایش امیدواری در زمینه صادرات نفت و دسترسی به منابع مالی کاهشی شده است.

هفته گذشته نیز رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: ایران توانسته گشایش‌هایی در فروش نفت داشته باشد.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، قیمت دلار
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: