تاریخ انتشار: ۱۵:۱۲ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
شرکت‌های فروشنده به شما قول می‌دهند که هیچ کس متوجه جعلی بودن دنبال‌کنندگان نخواهد شد اما دروغ می‌گویند.

فالوورهای فیک اینستاگرام

رویداد۲۴ بازار خرید و فروش فالوورهای جعلی داغ است. به خصوص صاحبان کسب و کار های مختلف خیال می‌کنند که این روش نسبتاً ارزان، در نهایت باعث جذب فالورهای واقعی می‌شود اما این تصور کاملاً نادرست است. بهترین راهکار آن است که هر چه زودتر فالوورهای فیک را حذف کنید. چرا؟ برای بررسی بیشتر این موضوع با گسترش نیوز همراه باشید.

اگر نتوانید دیگران را به محتوای عالی‌ای که در ارتباط با کالا یا خدمت خود علاقه‌مند کنید به جایی نمی‌رسید. هیچ ترفندی به اندازه خرید فالوورهای فیک، صاحبان پیج های مختلف را وسوسه نمی‌کند. اگر شهروندی معمولی و بی‌نام و نشان باشید جذب هزاران فالوور، خلاقیت و نبوغ بسیار می‌خواهد. در این میان خرید فالوور میانبری است که اگر از ان عبور کنید ره صدساله را یک‌شبه طی می‌کنید!  تصمیم نهایی با خود شماست اما قبل از آنکه خریدار فالوور شوید به تعدادی از ضررهای این شگرد نگاهی بیندازید.

  به‌آسانی قوانین را نقض می‌کنند

  همه پلتفرم‌های اجتماعی مشهور و جهانی، قوانین و سیاست‌های خاص خود را دارند و فالوورهای جعلی به راحتی قوانین را زیر پا می‌گذارند. این موضوع مستقیماً اعتبار شما نزد آن شبکه اجتماعی را کاهش می‌دهد. دلیلش هم ساده است: هیچ پلتفرمی دوست ندارد که شما مخاطب جعلی داشته باشید. آنها دنبال افرادی هستند که شبکه روابط خود را به شکل طبیعی توسعه دهند و دنبال کسب و کارهایی هستند که برای خلق مخاطب، بازاریابی و هزینه شده باشد.

  آنها در حال توسعه روش‌هایی برای تشخیص سریع مخاطب جعلی و مجازات کسانی هستند که به این شگرد متوسل می‌شوند. مطمئن باشید تا چند سال دیگر خرید و فروش مخاطب به تاریخ خواهد پیوست. برای مثال اینستاگرام قوانین بسیار سختگیرانه‌ای وضع کرده است. بسیاری از شبکه‌های اجتماعی به محض آنکه تشخیص دهند قوانین موردتوافق را نقض کرده‌اید در حذف حساب کاربری شما تردید نخواهند کرد.


  بیشتر بخوانید: چگونه از یک پیج اینستاگرام درآمدزایی کنیم؟


  مخاطب بدون تعامل بی فایده است

  طبیعی است که از مخاطب فیک نمی‌توان انتظار داشت نظر بدهد و علاقه و بی‌علاقگی خود را بروز دهد. و مخاطب بدون تعامل هیچ فایده‌ای به حال شما و کسب و کارتان ندارد. شرکت‌های فروشنده به شما قول می‌دهند که هیچ کس متوجه جعلی بودن دنبال‌کنندگان نخواهد شد اما دروغ می‌گویند. الگوی رشد فالور جعلی و واقعی کاملا متفاوت و مشخص است. دنبال‌کنندگان واقعی در گذر زمان و به تدریج افزایش می‌یابند اما در مدل دروغین، ناگهان انبوهی از دنبال‌کنندگان به پیج شما حمله‌ور می‌شوند اما تعداد بالا نمی‌روند.

  فالوور فیک هیچ دوست و آشنایی ندارد که صفحه شما را به آنها معرفی کند. مخاطب عادی با کمی توجه به حلقه روابط اعضای پیچ شما واقعی و غیرواقعی بودن آنها را تشخیص می‌دهد. از طرف دیگر اگر چند هزار نفر دنبال‌کننده داشته باشید ولی فقط ۵۰ نفر در نظرسنجی شما شرکت کنند همه چیز لو می‌رود و همان چند صد دنبال‌کننده واقعی را از دست خواهید داد. مخاطب جعلی ارزش، ریزش شدید مخاطبان واقعی را ندارد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که سطح تعامل‌های ساده کاربران غیرواقعی معمولاً از ۱۱ درصد بیشتر نمی‌شود. استفاده از این روش در نهایت به نفع رقبای شما تمام می‌شود چون هر زمان که بخواهند می‌توانند شما را رسوا کنند.

  از طرف دیگر اهمیتی ندارد که تعداد لایک‌ها و پست‌های مخاطب غیرواقعی چقدر است چون هیچ یک از این‌ها به خرید و پرداخت واقعی منجر نمی‌شود. در حالت واقعی لایک مخاطب را می‌توان نشان‌دهنده درجه وفاداری او به یک برند دانست اما لایک غیرواقعی هیچ ارزش اطلاعاتی ندارد.

  هیچ راه میانبری وجود ندارد. تنها راه رشد پایدار در فضای مجازی تولید محتوای غنی و خلاقانه است. بازار مجازی تفاوت چندانی با بازار فیزیکی ندارد و شما باید بتوانید یکی از نیازهای اطلاعاتی او را برآورده کنید.

  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: