تاریخ انتشار: ۰۱:۲۹ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
مدیر کل گمرکات استان اصفهان:
رسول کوهستانی مدیر کل گمرکات استان اصفهان به اتفاق هیات همراه، روز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه با حضور در شرکت فولاد مبارکه و جلسه مشترک با حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل این شرکت، به بحث و گفتگو در خصوص همکاری‌های دوطرفه و تسهیل فرایند‌های موجود پرداخت.

رویداد۲۴ در این جلسه که با حضور معاونین خرید، اقتصادی و مالی و تکنولوژی فولاد مبارکه ادامه داشت، تسریع صدور ضمانت نامه‌های بانکی، تجهیز انبار‌های فولاد مبارکه در گمرک اصفهان و اتخاذ تدابیری جهت استفاده بهینه از فضای انبار‌های موجود و ایجاد انبار جدید مطرح و تصمیماتی اتخاذ گردید.

مدیر کل گمرکات استان اصفهان با اشاره به حجم بالای تبادل کالا و تجهیزات فولاد مبارکه از طریق گمرک خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه جزو شرکت‌های قدیمی بوده که به عنوان شرکت فعال حوزه اقتصادی شناخته می‌شود و از جمله مراکز اقتصادی منحصر به فرد کشور است که با توجه به برخورداری از مزیت‌های گمرکی از گمرک اختصاصی بهره‌مند و در ساختار گمرک کشور چارت سازمانی مصوب برای آن وجود دارد.

نکته حائز اهمیت آن است که این امکان به جز این شرکت و ذوب آهن اصفهان، در هیچ یک از نقاط دیگر کشور وجود ندارد.

وی در ادامه اختصاص گمرک اختصاصی را به دلیل حجم بالای واردات و صادرات و با هدف کاهش هزینه‌های این دو شرکت برشمرد.

در پایان این جلسه مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه با اهدای لوح تقدیر به مدیر کل گمرکات استان اصفهان ضمن تبریک روز جهانی گمرک، از همکاری‌های صمیمانه و مجدانه گمرک اصفهان تقدیر کرد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: