تاریخ انتشار: ۱۵:۳۸ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
شاهین عباسیان و ابوالفضل درویشوند دو بازیکن سابق تیم پرسپولیس به شمار می‌روند که این روز‌ها با حکم کمیته تعیین وضعیت به دنبال دریافت مطالباتشان هستند.

چه کسانی مانع بازی کردن ترابی در پرسپولیس هستند؟

رویداد۲۴ پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ بیستم همچنان به دلیل بدهی باشگاه به ماریو بودیمیر بسته است و در این میان مطالبات بازیکنانی نظیر سوشا مکانی و شایان مصلح دردسرساز هم شده است.

حالا دو بازیکن جوان دیگر پرسپولیس یعنی ابوالفضل درویشوند و شاهین عباسیان نیز پس از قرار گرفتن در لیست مازاد (در سال ۱۳۹۶) و بعد از اینکه بار‌ها توسط وکیل‌شان به باشگاه مراجعه کردند و به نتیجه‌ای نرسیدند، در کمیته تعیین وضعیت برای دریافت مطالباتشان شکایت مطرح کردند و حالا به جمع بازیکنانی اضافه شده اند که مدیران باشگاه برای بازشدن پنجره زمستانی باید رضایتشان را جلب کنند.

براساس حکم کمیته تعیین وضعیت این دو بازیکن که در مذاکره با مدیران باشگاه بخش عمده‌ای از مطالباتشان را بخشیده‌اند، حالا هر کدام مبلغی در حدود ۶۰ میلیون طلبکارند که البته از نظر ارزش قابل مقایسه با پولی که در سال ۱۳۹۶ می‌توانستند بگیرند، نیست.


بیشتر بخوانید: ماجرای عجیب سوشا مکانی و پرسپولیس!


پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات تاکنون موفق به جذب مهدی ترابی شده و شهریار مغانلو نیز در آستانه پیوستن به این تیم است، ولی اگر بدهی بازیکنان گذشته تیم پرداخت نشود، کمتیه تعیین وضعیت اجازه ثبت قرارداد بازیکنان جدید را به سازمان لیگ نخواهد داد.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: