تاریخ انتشار: ۰۹:۳۷ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
با تصمیم هیات مدیره استقلال تهران محمود فکری برکنار شد.

محمود فکری

رویداد۲۴ توقف استقلال مقابل مس رفسنجان اعضای هیات مدیره استقلال را در مورد آینده این تیم دچار تردید کرده است. وقتی استقلال در رفسنجان به مساوی قناعت کرد، پرسپولیس سایپا را شکست داد تا فاصله دو تیم ۶ امتیاز شود. همین فاصله، اعضای هیات مدیره را مصمم کرد یک بار دیگر درباره آینده استقلال با هم وارد مشورت شوند و هیات مدیره استقلال به این تصمیم که نیمکت استقلال را به فرهاد مجیدی بسپارد، نزدیک‌تر شده است.


بیشتر بخوانید: استقلال آتش زیر خاکستر است/ محمود فکری روزهای سختی در پیش دارد


محمود فکری در رختکن استقلال و در ورزشگاه رفسنجان به همکارانش گفت به فکر بازی با فولاد باشند چرا که او تصور می‌کرد بازی با فولاد را هم به عنوان فرصت در اختیارش می‌گذارند. اعضای هیات مدیره هم چیزی درباره برکناری فوری اش نگفته بودند و بعد از این که کنار هم توقف استقلال را تماشا کردند، آخرین چیزی که قبل از خداحافظی به هم گفتند این بود که بعد از فولاد درباره فکری تصمیم می‌گیریم، اما فاصله ۶ امتیازی استقلال و پرسپولیس تصمیم آن‌ها را تغییر داد.

به نظر می‌رسد هر ۴ عضو هیات مدیره معتقد به برکناری محمود فکری هستند و نزدیک‌ترین فرد به نیمکت استقلال فرهاد مجیدی است.

فرهاد مجیدی بازیکن پیشین استقلال است که در دوره‌ای سرمربیگری تیم استقلال را نیز برعهده داشته است. مجیدی پس از خروج استراماچونی از ایران به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد اما نتایج استقلال به خصوص در لیگ قهرمانان آسیا و حواشی آن بازی‌ها و مصاحبه‌های مجیدی و اقدامات سعادتمند مدیر عامل تیم، باعث شد مجیدی برکنار شود.

سرمربی استقلال

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: