تاریخ انتشار: ۲۰:۲۱ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۰

خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی چه مزایایی به همراه دارد؟

اینستاگرام در این روز ها تبدیل به بستری مناسب برای درآمدزایی شده است؛ به طوری که حتی بسیاری از کسب و کار های دنیای واقعی، روی به فعالیت در اینستاگرام آورده اند و توانسته اند درآمد خود را چند برابر کنند.

رویداد۲۴ در این مقاله می خواهیم به مبحث مهم خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی بپردازیم. در حال حاضر و در دنیای مجازی، شاهد چندین شبکه اجتماعی هستیم که هر کدام از آن ها، کارکرد های متفاوت خود را دارند. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که توانسته، تغییرات زیادی را در زندگی کاربران خود به وجود بیاورد. در این روز ها کاربران اینستاگرام سعی می کنند بهترین و سودآور ترین فعالیت را در این شبکه اجتماعی داشته باشند.

اینستاگرام در این روز ها تبدیل به بستری مناسب برای درآمدزایی شده است؛ به طوری که حتی بسیاری از کسب و کار های دنیای واقعی، روی به فعالیت در اینستاگرام آورده اند و توانسته اند درآمد خود را چند برابر کنند. اینستاگرام حتی برای کسانی که در دنیای واقعی دارای مشهوریتی نیستند، توانسته است بستری مناسب برای پیشرفت باشد.

پیشرفت در اینستاگرام و در شبکه های اجتماعی دیگر، مستلزم رعایت یک سری نکات مهم می باشد. به طور مثال در اینستاگرام باید دست به ترفند های مختلفی برای افزایش فالوور های خود بزنید. در اینستاگرام می توانید کار هایی مانند تولید محتوای مناسب را برای افزایش فالوور های خود انجام دهید؛ اما انجام این ترفند ها بسیار زمان بر می باشد.

فالوور فیک ارزان

چرا باید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟

همان طور که در بخش قبلی دانستید، اینستاگرام در این روز ها پیشرفت فوق العاده ای را داشته است؛ همچنین دانستید که برای پیشرفت در اینستاگرام، خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی جزو ترفند های عالی محسوب می شوند؛ در حال حاضر می توانید از طریق پلتفرم های مختلف مانند سایت مای ممبر، اقدام به خرید فالوور فیک کنید.

در این روز ها تمامی پیج های فروشگاهی مجبور هستند برای افزایش فروش، دست به افزایش فالوور بزنند؛ حال از نظر شما، چگونه می شود فالوور ها را افزایش داد؟ به طور کلی بهتر است بدانید که فالوور فیک، به فالووری گفته می شود که هیچ فعالیتی ندارد؛ حال زمانی که می شود اقدام به خرید فالوور واقعی کرد، چرا باید فالوور فیک خرید؟

بهتر است بدانید زمانی که یک مخاطب به پیج شما مراجعه می کند، با اولین چیزی که مواجه می شود، تعداد فالوور های شما است؛ در واقع مخاطب به واقعی بودن یا فیک بودن فالوور های شما دقت نمی کند؛ فقط به تعداد بالای فالوور ها نگاه می کند و این مورد باعث افزایش اعتبار پیج می شود. نتیجه می گیریم که اولین دلیل خرید فالوور فیک اینستاگرام، می تواند افزایش اعتبار پیج باشد.

همچنین دقت داشته باشید که مخاطب پس از این که با تعداد فالوور های بالای شما مواجه می شود، حس خوبی را نسبت به پیج شما پیدا می کند؛ لذا مخاطب اقدام به فالو پیج نیز می کند. به این مورد حتما دقت کنید که مخاطبان واقعی شما، نباید از وجود فالوور فیک مطلع شوند؛ چرا که امکان دارد اعتبار به دست آمده شما از بین برود و حتی مخاطب اقدام به آنفالو شما کند.

 

مزایای خرید فالوور فیک

در بخش قبلی دانستید که خرید فالوور فیک چه دلایلی دارد؛ حال بهتر است مقداری به مزایای خرید فالوور فیک بپردازیم. همان طور که می دانید در حال حاضر، پلتفرم های مختلفی وجود دارند که درون آن ها، خدمات زیادی ارائه داده می شود؛ به طور مثال شما در مای ممبر، می توانید اقدام به خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی کنید. در حال حاضر خرید فالوور واقعی و فیک، هر کدام دارای مزایایی هستند؛ همان طور در مقابل معایبی هم دارند.

در بخش قبلی به اولین مزیت خرید فالوور فیک نیم نگاهی را داشتیم؛ اولین مزیت خرید فالوور فیک، افزایش اعتبار پیج بود؛ البته دقت داشته باشید که خرید فالوور واقعی هم همراه با این مزیت می باشد. در بخش قبلی دانستید که بعد از افزایش فالوور های فیک، توجه مخاطبان به پیج شما بیشتر می شود؛ اما این مورد فقط درباره مخاطبان فعال اینستاگرام صدق نمی کند؛ بعد از خرید فالوور فیک و افزایش تعداد فالوور ها، توجه الگوریتم اینستاگرام نیز به پیج شما بیشتر می شود.

حتما از خود می پرسید که بعد از خرید فالوور واقعی و فیک، توجه الگوریتم اینستاگرام چه فایده ای برای ما دارد؛ اولین مزیت توجه الگوریتم اینستاگرام به پیج شما، قرار گرفتن در اکسپلور را به همراه دارد. همان طور که دانستید خرید فالوور فیک به طور پیش فرض، باعث افزایش فالوور های واقعی می شود؛ لذا با این مزیت شما می توانید با خیال آسوده تری تولید محتوا اینستاگرام کنید؛ حتی در بعضی مواقع نیازی به خرید فالوور واقعی بعد از خرید فالوور فیک نیست.

خرید فالوور واقعی بدون ریزش

آمار عجیب ویو پست ها بعد از خرید فالوور فیک

تا به این جای کار به طور کامل از دلایل خرید فالوور فیک مطلع شدید؛ همچنین در بخش قبلی دانستید که خرید فالوور فیک در کنار خرید فالوور واقعی چه مزایایی دارد؛ حال بهتر است کمی به آمار پست های خود بعد از خرید فالوور فیک بپردازیم. همان طور که گفتیم، فالوور های فیک هیچ فعالیتی ندارند و به نوعی، کاربران واقعی نیستند؛ در چنین شرایطی، تکلیف آمار پست ها چه می شود؟

فرض کنید بعد از خرید فالوور فیک، دارای 5 هزار فالوور هستید و پست شما، فقط 200 لایک داشته است؛ طبیعتا در چنین شرایطی مخاطب به شک می افتد و حتی از وجود فالوور های فیک مطلع می شود؛ اما چاره چیست؟ آیا باید بنشینیم و نگاه کنیم؟ بهترین راه این است که در کنار خرید فالوور فیک، اقدام به خرید خدمات لایک و خرید ویو اینستاگرام کنید؛ در چنین شرایطی مخاطب اصلا از وجود فالوور های فیک مطلع نمی شود.

توجه داشته باشید بعد از خرید فالوور واقعی نیازی به انجام دادن این ترفند ها نیست؛ چرا که آمار پست بعد از خرید فالوور واقعی به خودی خود، بهبود پیدا می کند.

 

خرید فالوور واقعی بدون ریزش به چه معناست؟

در بخش قبلی دانستید که بعد از خرید فالوور فیک باید از چه ترفند هایی، برای بهبود آمار پست استفاده کنید؛ حال در این بخش می خواهیم به یکی از مهم ترین چالش های این روز های اینستاگرام، یعنی خرید فالوور واقعی بدون ریزش بپردازیم. آیا تا به حال با ریزش فالوور رو به رو شده اید؟ آیا می دانید ریزش فالوور چیست؟

ریزش فالوور در واقع به معنای از بین رفتن فالوور های خریداری شده، بعد از گذشت مدتی می باشد. فرض کنید اقدام به خرید فالوور واقعی می کنید و پس از گذشت مدتی، فقط 20 درصد از فالوور های خریداری شده باقی مانده اند؛ به چنین اتفاقی ریزش فالوور گفته می شود. البته دقت داشته باشید که ریزش فالوور، بیشتر بعد از خرید فالوور فیک اتفاق می افتد؛ اما باز هم خرید فالوور واقعی بدون ریزش از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

ریزش فالوور به طور معمول، طی بازه های زمانی مختلفی اتفاق می افتد؛ به این صورت که در چند روز، تعدادی از فالوور های شما از بین می روند. بعد از خرید فالوور واقعی با انجام ترفند هایی نظیر تولید محتوا و فعالیت حرفه ای، می توان جلوی ریزش فالوور را گرفت.

مای ممبر خرید فالوور اینستاگرام

سخن نهایی درباره خرید فالوور فیک و واقعی

اگر خواستار پیشرفت سریع در اینستاگرام هستید، پیشنهاد می کنیم حتما از خرید فالوور با کیفیت استفاده کنید. در این مقاله به مبحث خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی اینستا پرداختیم؛ امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: