تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در جریان نشست خبری خود برای حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد و گفت: ما در عین اینکه به دولت حزبی معتقد هستیم اما در عین حال طرفدار دولت فراگیری هستیم که در آن از همه ظرفیت‌های کشور استفاده شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اعلام کاندیداتوری کرد

رویداد۲۴  دبیرکل حزب موتلفه اسلامی برای شرکت در انتخابات 1400  اعلام کاندیداتوری کرد.

اسدالله بادامچیان صبح امروز (اول اردیبهشت ماه) در جریان نشست خبری خود برای حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.

بادامچیان از فعالان سیاسی پیش از انقلاب است که سابقه عضویت در حزب جمهوری اسلامی، نمایندگی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و معاونت سیاسی رئیس قوه قضائیه را در کارنامه خود دارد.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار ایلنا که «اگر در شورای وحدت از شما خواسته شود که از کاندیداتوری صرف‌نظر کنید، واکنش شما چه خواهد بود»، گفت: تاکنون در شورای وحدت چنین چیزی از ما خواسته نشده است، البته جایگاه شورای وحدت محترم است، اما تصمیم حزب را دنبال خواهیم کرد البته پس از ثبت‌نام باید منتظر اعلام نظر شورای نگهبان باشیم، اما در پایان اگر همه گروه‌ها به اجماع خب چرا که نه، اگر وحدت حاصل شود می‌شود کمک کرد و زمینه حضور با یک کاندیدای واحد را فراهم کرد.


بیشتر بخوانید: کمیته سه نفره در دولت/ کاندیداتوری مصطفی تاجزاده در انتخابات ۱۴۰۰ ؛ تلاش برای افزایش مشارکت یا تحریم؟


بادامچیان در پاسخ به سوال دیگر اظهار داشت: ما در عین اینکه به دولت حزبی معتقد هستیم، اما در عین حال طرفدار دولت فراگیری هستیم که در آن از همه ظرفیت‌های کشور استفاده شود نه فقط ظرفیت‌های یک طیف یا یک جناح. چنین دیدگاهی آسیب‌زا است، اما تشکیل دولت فراگیر می‌تواند به عبور از موانع و مشکلات کمک کند.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: