تاریخ انتشار: ۱۱:۵۲ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

محمد مهاجری: آقای ذوالنور، روزه برایتان ضرر دارد؛ نگیرید!

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا طی یادداشتی در کانال تلگرامی اش خطاب به اظهارات روز گذشته‌ی مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت مجلس نوشت: شخصا نمی‌پذیرم یک نماینده مجلس، به خصوص که در کسوت روحانیت باشد، دروغ بگوید؛ بنابراین حمل بر صحت می‌کنم و می‌گویم حتما، چون ایشان روزه بوده، سامعه و حافظه‌اش ضعیف شده و اشتباه کرده است.

محمد مهاجری: آقای ذوالنور، روزه برایتان ضرر دارد؛ نگیرید!

رویداد۲۴ محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا خطاب به ذوالنور نوشت: شخصا نمی‌پذیرم یک نماینده مجلس، به خصوص که در کسوت روحانیت باشد، دروغ بگوید؛ بنابراین حمل بر صحت می‌کنم و می‌گویم حتما، چون ایشان روزه بوده، سامعه و حافظه‌اش ضعیف شده و اشتباه کرده است.

متن یادداشت به شرح زیر است:

جناب آقای ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفته: «ظریف در مجلس عذرخواهی کرد و نمایندگان طوری با او برخورد کردند که نگران بودم سکته کند.»

خبری که من از جلسه دارم این است که برخی حاضران می‌گویند آقای ذوالنور دروغ می‌گوید.

شخصا نمی‌پذیرم یک نماینده مجلس، به خصوص که در کسوت روحانیت باشد، دروغ بگوید؛ بنابراین حمل بر صحت می‌کنم و می‌گویم حتما، چون ایشان روزه بوده، سامعه و حافظه‌اش ضعیف شده و اشتباه کرده است.

خب، این بار با بهانه اینکه ماه رمضان است و هوش و حواس آقای ذوالنور کم شده توجیه کردم و ماله کشیدم. درباره همه آنچه در طول سال از همین سنخ حرف‌ها می‌زند، باید توجیه کنم که روزه است؟ یعنی ۳۶۵ روز روزه در طول سال؟!

به لحاظ فقهی حتی اگر احتمال داده شود روزه برای سلامتی مضر است، نه‌تن‌ها وجوبش ساقط است که حرام هم می‌شود؛ لذا بهتر است حضرت ایشان عجالتا روزه نگیرند!

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۲
0
1
آفرین به کلامت آقای مهاجری.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: