تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

بازنشستگان متقاضی دریافت وام بخوانند!

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی از ثبت‌نام وام قرض الحسنه بازنشستگان طی روزهای آینده خبر داد.

وام قرض الحسنه بازنشستگان

رویداد۲۴ دهقان‌کیا رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران درباره ثبت‌نام بازنشستگان برای دریافت وام قرض‌الحسنه اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی ثبت‌نام از متقاضیان هر ماه از طریق سایت خانه کانون کارگران و بازنشستگان در استان‌های مختلف از جمله شهر تهران انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی که از توسط سازمان تأمین اجتماعی لحاظ شده است اوایل هر ماه سایت اشاره شده باز و بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به آن اقدام به ثبت‌نام برای دریافت وام قرض‌الحسنه کنند.

  رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران ضمن اشاره به اینکه مبلغ در نظر گرفته شده برای وام بازنشستگان ۷ میلیون تومان است گفت: این وام با سود ۴ درصد و بازپرداخت دو ساله برای بازنشستگان در نظر گرفته شده است.


  بیشتربخوانید: اعلام شروط پرداخت وام به بازنشستگان


  دهقان‌کیا اضافه کرد: در همین ارتباط بازنشستگان می‌توانند در روز‌های آینده با مراجعه به سایت کانون کارگران و بازنشستگان اقدام به ثبت‌نام سهمیه شهریور و در نهایت دریافت وام خود کنند.

  وی درباره زمان پرداخت وام ۷ میلیونی شهریورماه به بازنشستگان گفت: کسانی که در سایت اشاره شده ثبت‌نام و در نهایت تأیید شوند وام خود را چند روز پس از حقوق شهریورماه دریافت خواهند کرد.

  رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی ادامه داد: امسال قرار است ۴۰۰ هزار بازنشسته از وام قرض‌الحسنه ۷ میلیونی استفاده کنند که یک‌ششم از بازنشستگان کل کشور را، بازنشستگان شهر تهران تشکیل می‌دهند.

  خبر های مرتبط
  برچسب ها: وام بازنشستگان
  نظرات بینندگان
  انتشار یافته: ۱
  ناشناس
  |
  Iran (Islamic Republic of)
  |
  ۱۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۵
  0
  0
  به نظر می رسد این وام اعتباری که‌3ضامن می خواهد برای ندادن است بعضی ها میلیارد وام می گیرند یک ورق کاغذ نمی دهند تازه برگشت هم نمی‌دهند
  نظرات شما