تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰
مبلغ قرارداد حامد پاکدل بازیکن جدید پرسپولیس از خیلی از بازیکنان فعلی تیم و خیلی از بازیکنان تیم‌های مطرح لیگ برتر کمتر است.

لیست خرید گل‌محمدی

رویداد۲۴ حامد پاکدل هوادار پرسپولیس بوده و این را در مذاکراتش ثابت کرد، چرا که بدون چک و چانه مرسوم، خیلی زود با باشگاه به توافق رسید

خبرورزشی در این باره نوشت: حامد پاکدل فصل گذشته در تیم آلومینیوم اراک توپ می‌زد و با پیشنهاد این تیم هم مواجه شد اما ترجیح داد به تیم محبوب خودش پرسپولیس برود.

تیم فولاد خوزستان نیز با اصرار عبدالله ویسی پیشنهاد بسیار خوبی به حامد پاکدل داده بود که ظاهرا ۴ برابر رقم قراردادش با پرسپولیس بوده است اما این بازیکن زیر بار نرفته است. مهاجم لرستانی جدید پرسپولیس با وجود آن که می‌دانست شاید این تیم با گزینه‌های دیگری به توافق برسد اما صبوری به خرج داد تا بالاخره یحیی گل محمدی راضی به عقد قرارداد با او شد.

شاید پرسش اصلی این باشد که رقم دقیق قرارداد حامد پاکدل با پرسپولیس چقدر است؟ جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید قرارداد حامد پاکدل با پرسپولیس زیر ۲ میلیارد تومان است که او را یکی از ارزان‌ترین بازیکنان این تیم می‌کند.


بیشتر بخوانید: درخواست ویژه گل‌محمدی؛ پرسپولیس مهاجم خارجی می‌خواهد


او خودش هم در این رابطه گفته است: «واقعیت این است که من پرسپولیس را با دلم انتخاب کردم. پیشنهادات سرسام‌آور زیادی بود که می‌توانستند نظر یک بازیکن فوتبال را عوض کنند. اما خداراشکر تیمم را با دلم انتخاب کردم و به این افتخار می‌کنم. امیدوارم این را در آینده برای پرسپولیس به نمایش بگذارم.»

منظور حامد پاکدل پیشنهاد فولاد خوزستان بود که از لحاظ مالی ظاهرا قابل قیاس با پرسپولیس نبوده است اما این مهاجم در نهایت پرسپولیس را انتخاب کرد.

البته به نظر می‌رسد حامد پاکدل کار سختی برای بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس داشته باشد و او باید از نیمکت‌نشینی شروع کند. مهدی عبدی و عیسی آل‌کثیر دو رقیب حامد پاکدل در کنار وحید امیری و امید عالیشاه به شمار می‌روند که فصل گذشته این دومی در خط حمله بازی کرد.

این درحالیست که گفته می‌شود یحیی گل محمدی هنوز دنبال خرید یک مهاجم خارجی است و از فدراسیون هم خواسته است به پرسپولیس در این راستا کمک کند!

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: