تاریخ انتشار: ۱۹:۰۳ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۰
رئیسی در بدو ورود به چابهار:

دولت به دنبال رفع مشکلات سیستان و بلوچستان است

رییس جمهور در بدو ورود به چابهار گفت: امیدواریم در این دولت بتوانیم با همکاری خود جوانان و مردم در جهت رفع مشکلات استان سیستان و بلوچستان همچون بیکاری گام‌های مؤثری برداریم.

سفر رئیسی به سیستانرویداد۲۴ حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی در بدو ورود به چابهار در تشریح اهداف این سفر استانی خود عنوان کرد: سفر به استان ها یکی از برنامه های دولت ما می باشد، حضور اینجانب در استان ها با هدف آشنایی با مشکلات و مسائل مردم و شناخت ظرفیت های اقتصادی است که در جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال و رفع مشکلات مردم و محرومین تاثیرگذار است.

وی افزود: بعد از انقلاب کارهای زیادی در استان سیستان و بلچوستان انجام شده اما نسبت به آنچه باید انجام بگیرد فاصله دارد، امیدواریم در این دولت بتوانیم با همکاری خود جوانان و مردم استان اعم از سنی و شیعه، سرمایه گذاران و کارآفرینان در جهت رفع مشکلاتی چون بیکاری و همچنین ایجاد رونق تولید و ایجاد اشتغال و توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی استان گام های مؤثری برداریم.

رییس جمهور همچنین اضافه کرد: این استان از استان های مهم کشور محسوب می شود که علی رغم برخورداری های زیادی که دارد، دارای محرومیت هایی نیز می باشد که امیدواریم با پیگیری دولت و وزرا گام های جدیدی برای رفع این مشکلات برداشته شود.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: