تاریخ انتشار: ۲۰:۱۶ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۴ نظر

احمدی‌نژاد: بزک کردنِ طالبان خنده‌دار است

محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت‌های نهم و دهم در دیدار با جمعی از فعالان سیاسی، فرهنگی و رسانه سخنرانی کرد.
 

احمدی‌نژادرویداد۲۴ بخشی از صحبت‌های وی درباره حوادث افغانستان به این شرح است: همین الان افغانستان را ببینید؛ یک عده را آمریکایی‌ها سازماندهی و مسلح کردند، کشور‌های منطقه دارند پشتیبانی می‌کنند، نیرو، تجهیزات و آموزش می‌دهند و به آن‌ها گفته اند که برو و بگیر. آن طرف هم که باید مقاومت می‌کرد، مزدور خودشان بود، به او هم گفتند جا خالی بده و فرار کن! افغانستان را گرفته اند و می‌گویند ما می‌خواهیم امارت اسلامی درست کنیم. عجب اسلامی می‌شود! بعد همان‌هایی که اگر شمای آزادیخواه، در خیابان اشتباهی از کنار یک گربه رد شوید و گربه بترسد، اطلاعیه می‌دهند که‌ای وای! فلانی یک گربه را ترساند و محیط زیست به خطر افتاد، همه ساکتند، همه عبور کردند! نقشه خودشان است.

نقشه شیطان این است که خاورمیانه همیشه باید در آتش اختلاف بسوزد، مردم کشته شوند، جنگ باشد، کینه و اختلاف باشد تا آن‌ها بتوانند این نفت را ببرند و مسلط باشند. خیال نکنید طالبان اولین گروهی است که به نام اسلام و دین جنایت می‌کند. در طول تاریخ، قریب به اتفاق جنایت‌ها به نام دین تمام شده است.

برای اینکه مردم به نام دین حساس هستند و بعد خنده دار این است که برخی در داخل کشور، می‌خواهند این را بزک کنند! این دیگر خیلی سقوط است. آدم چقدر باید سقوط کرده باشد که بگوید این، آن نیست، یکی دیگر است! یکی دیگرش چیست؟ چقدر بد است یک انسان سقوط کرده باشد. چرا اینگونه است؟

برای اینکه قدرت چشم‌ها را گرفته است. اصل برای آن‌ها صندلی‌ها شده است نه اصلاح امور، نه نجات انسان‌ها و باز کردن راه برای شکوفایی انسان ها. البته پایش را هم خواهند خورد.

چگونه می‌توان به یک گروهی که به هیچ ارزشی پایبند نیستند، درجا اسلامی را اختراع و اجرا می‌کنند، رضایت داد؟ خود داعش هستند. راحت فتوی می‌دهند و سر می‌بُرند. می‌گویند ما اسلام هستیم و هر کس تبعیت نکند، کافر است. خب تو چه کسی هستی و از کجا آمده ای؟ چه برتری بر دیگران داری؟ می‌گوید من با اسلحه آمریکایی آمده ام و اینجا را گرفته ام!

خبر های مرتبط
برچسب ها: احمدی نژاد ، طالبان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ارش
|
United States of America
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۲
2
1
کاغذ پاره یی نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۳
1
0
یک و نیم دلار یارانه در ماه انداختی جلوی مردم و زندگی ما را نابود کردی ای ....
ناشناس
|
United States of America
|
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۳
0
0
متاسفانه پشت پرده امریکا روسیه و چین برای تجزیه ایران تبانی کردن....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۵
0
0
احمدی نژاد دمت گرم
نظرات شما