تاریخ انتشار: ۱۴:۴۴ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰

واکنش گل محمدی به خداحافظی آقای مدیرعامل/ الان وقت رفتن نبود

یحیی گل محمدی یکی از حامیان جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس از زمان روی کارآمدن او به جای مهدی رسول پناه بود.

استعفاي مدیرعامل پرسپولیس

رویداد۲۴ سرمربی پرسپولیس وقتی زمزمه‌های خداحافظی و استعفای جعفر سمیعی در رسانه‌ها شنیده شد با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خودش با عکس بزرگ مدیرعامل این تیم از او حمایت کرد.

یکشنبه گذشته نیز یحیی گل محمدی در رابطه با بحث استعفای جعفر سمیعی از مدیرعاملی این باشگاه اظهار داشت: من دیشب و امروز این قضیه را شنیدم. امروز سعی کردم با ایشان تماس بگیرم اما نتوانستم او را پیدا کنم. در شرایطی قرار داریم که این اتفاقات برای ما خوب نیست. در آستانه بازی با نماینده تاجیکستان باید آرامش داشته باشیم اما خبرهایی آمد که صحبت از استعفای ایشان مطرح شد و همه را نگران کرد. امیدوارم سمیعی بهترین تصمیم را بگیرد چون نیاز به بیشترین آرامش داریم. خودم امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد. ماندن سمیعی کمک بیشتری خواهد کرد.

با تمام این تفاسیر و در فاصله یک هفته مانده به دیدار حساس پرسپولیس و استقلال تاجیکستان، جعفر سمیعی از مدیریت باشگاه استعفاء داد و گفت: ماموریت من درست در پایان بازی با پیکان در هفته سی‌ام لیگ به اتمام رسید. همان زمان هم موضوع را به سلطانی‌فر، وزیر وقت ورزش و جوانان اعلام کردم اما وی توصیه کرد بهتر است چند روز دیگر هم بمانم. از طرف دیگر، نقل و انتقالات هم در پیش بود و نمی‌توانستیم به همین راحتی از کنار این پروژه عبور کنیم.

با وجود اتمام ماموریت، باز هم ماندم تا کارها را پیش ببرم. بعد از جذب بازیکن و حل مشکلات مربوط به سفر تاجیکستان، در دیدار با سجادی، وزیر جدید ورزش و جوانان موضوع استعفا را مطرح کردم و به وی گفتم دیگر نمی‌توانم در خدمت پرسپولیس باشم. از روز هشتم آبان سال گذشته تا امروز با تمام وجودم، شبانه‌روز در خدمت پرسپولیس بودم و کارنامه و عملکردم مشخص است.


بیشتر بخوانید: حمید استیلی گزینه جدید مدیرعاملی پرسپولیس؟


برای موفقیت تیم و سربلندی باشگاه جنگیدم و امروز در شرایطی باشگاه را تحویل می‌دهم که نسبت به روزی که مسئولیت مدیریت را برعهده گرفتم، امیدواری‌های بیشتری در آن دیده می‌شود. جا دارد از سجادی تشکر کنم که اصرار داشت تا بمانم و با استعفای بنده مخالفت کرد اما وقتی دلایلم را شنید، تصمیم مرا قبول کرد.

استعفای رسمی جعفر سمیعی و عدم حضورش در کنار تیم درآستانه بازی با استقلال تاجیکستان موجبات نگرانی یحیی گل محمدی را فراهم ساخته تا در تمرین روز دوشنبه گذشته تیمش بگوید: کاش مدیرعامل باشگاه تا پایان بازی با استقلال تاجیکستان کنار تیم می‌ماند و الان زمان مناسبی برای رفتن نبود و ...

به نظر می‌رسد حق با یحیی گل محمدی باشد و متولیان جدید وزارت ورزش و جوانان باید با عدم پذیرش استعفای جعفر سمیعی در آستانه بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان جلوی به حاشیه رفتن نماینده کشورمان را می‌گرفتند اما ...

نکته؛ شاید بتوان گفت استعفای جعفر سمیعی مدیرعامل بی حاشیه پرسپولیس در شرایطی که فضای کار کردن مهیا نیست درس بزرگی برای مدیرانی باشد که به هرقیمتی حاضر به ترک میز و صندلی خود نیستند اما به هر روی کاش این اتفاق بعد از بازی استقلال تاجیکستان می‌افتاد.

خبر های مرتبط
نظرات شما