تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - ۰۴ مهر ۱۴۰۰
ایران خودرو اخیرا طرح فروش فوق العاده جدید بدون قرعه کشی گذاشته است. به نظر می‌رسد که قرار است با قرعه کشی خداحافظی شود.

پیش فروش خودرو

رویداد۲۴ اخیرا خودروسازان داخلی طرح های بدون قرعه کشی می‌گذارند. مدت هاست که عرضه خودرو به شیوه قرعه کشی صورت می‌گیرد تا شرایط تقسیم خودرو عادلانه باشد. اما با این وجود بسیاری از مسئولان و کارشناسان حوزه خودرو با این شیوه عرضه خودرو مخالف هستند.

حال مدتی است که دوباره خودروسازان داخلی اقدام به عرضه خودرو بدون قرعه کشی کرده‌اند. ایران خودرو برای روز ۷ مهر فروش فوق العاده خودروی هایما s7‌ پلاس بدون قرعه کشی را در نظر گرفته است. به نوعی افرادی که موفق به ثبت نام در این طرح شوند صد در صد صاحب این خودرو خواهند شد و دیگر خبری از قرعه کشی یا شانس نیست.

   لازم به ذکر است که ایران خودرو برای این محصول قیمت ۶۷۵ میلیون تومان در نظر گرفته است. پس از ثبت نام نیز خودرو طی مدت حداکثر سه ماه به صاحب آن تحویل داده خواهد شد.

  پیش از این نیز سایپا فروش خودرو به صورت بدون قرعه کشی و محدودیت را به اجرا رساند. بر اساس این موارد به نظر می‌رسد که خودروسازان به مرور در حال حذف قرعه کشی هستند. اما ایران خودرو هنوز این کار را برای محصولات پرتیراژ خود انجام نداده است. باید منتظر ماند و دید که پروسه حذف قرعه کشی به صورت کامل کلید می‌خورد یا خیر؟

  نظر خود را درباره حذف قرعه کشی خودرو با ما و سایر مخاطبان گسترش نیوز در میان بگذارید.

  منبع: گسترش نیوز

  خبر های مرتبط
  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: