تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ - ۲۷ مهر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
بر اساس آخرین اطلاعیه‌های منتشر شده در سایت کدال، برخی از شرکت‌ها اقدام به انتشار آگهی‌های افزایش سرمایه و سود‌های تقسیمی مجامع خود کردند.

کدام شرکت بورسی سود بیشتری را تقسیم کرد؟

رویداد۲۴ بر اساس آخرین اطلاعیه‌های منتشر شده در سایت کدال، برخی از شرکت‌ها اقدام به انتشار آگهی‌های افزایش سرمایه و سود‌های تقسیمی مجامع خود کردند.

شرکت پتروشیمی خلیج فارس (فارس)، در مجمع عمومی عادی سالیانه خود به ازای هر سهم این شرکت سود خالص ۱۳۵ تومانی را تقسیم کرد. سود نقدی هر سهم این شرکت ۶۰۰ تومان اعلام شده است.

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (حکشتی)، در مجمع عمومی عادی سالیانه خود به ازای هر سهم سود نقدی ۷۳ تومانی را تقسیم کرد.

شرکت کارخانجات کابل سازی تک (بتک) در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت به ازای هر سهم سود نقدی تقسیم نکرد.

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک (آسیاتک) در مجمع عمومی این شرکت به ازای هر سهم ۸۳۴ تومان سود نقدی تقسیم کرد.

شرکت دارویی و بهداشتی لقمان (دلقما)، با پیشنهاد هیات مدیره این شرکت قصد افزایش سرمایه ۸۹۸ درصدی به مبلغ ۶۰۶ میلیارد تومان از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها را دارد.

شرکت نیرو سرمایه (نیرو)، قصد افزایش سرمایه ۱۱۰ درصدی به مبلغ هفت میلیارد تومان از محل سود انباشته دارد.

شرکت شیشه همدان (کهمدا) در مجمع عمومی این شرکت، به ازای هر سهم ۴۰۰ تومان سود نقدی تقسیم کرد.

شرکت گروه دارویی سبحان (دسبحا) قصد افزایش سرمایه ۱۱۴ درصدی به مبلغ ۳۶۸ میلیارد تومانی از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی دارد.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
amir
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۷
0
1
واسه شروع یه تازه وارد با دو روز کارکرد میشه گفت بیش از 98.9% راه نرفته داره و نحوه محاسبه سود بهتره بصور اول جمع کل و بعد به ازای هر سهم نشون داده بشه تا زیر قیمت نفروشن
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: