تاریخ انتشار: ۲۲:۲۷ - ۳۰ مهر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۴ نظر
محمد مهدی مفتح، سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه این هفته دستخط به بیان مطالب و دیدگاه‌های خود درباره مسائل گوناگون از جمله زندگی شخصی و کاری خود پرداخت.

محمد مهدی مفتح

رویداد۲۴  محمد مهدی مفتح، سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه این هفته دستخط به بیان مطالب و دیدگاه‌های خود درباره مسائل گوناگون از جمله زندگی شخصی و کاری خود پرداخت.

وی درباره اخبار حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی گفت گفت: بعضی وقت‌ها دیگر چاره‌ای وجود ندارد. شرایط اقتصادی ما الان به نحوی است که باید حتی الامکان از این سوبسید‌ها پرهیز کنیم. البته در برخی موارد حتماً باید سوبسید داده شود.

در حوزه دارو واقعاً بعضی وقت‌ها می‌بینیم که مردم از همه چیز زندگی زده‌اند، بالاخره مریض باید دارو را تهیه کند؛ بنابراین دولت باید با دقت فراوانی تلاش کند؛ حداقل به قشر کثیری از مردم فشار سنگین اقتصادی خواهد آمد. دولت و مردم باید برای این کار آماده شوند. یکی از راه‌های آماده کردن مردم، توضیح دادن برای مردم است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
بهزاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
0
0
اقای سخنگو ؛ فقط توضیح دادن بلدی ... اخه حرف زدن از گرانی هایی آینده از درد مردم کم میکنه ؟ اگه بلدی از درد مردم کم کن .. اگر بلد نیستی ؛ لطفا دهنت ر ا ببند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
0
1
ما دوس داریم با کل دنیا در صلح و آرامش زندگی کنیم و هیچ کشوری شیطان بزرگ تبینیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
0
1
لعنت خدا بر شما بی خبران از وضعیت مردم
در بسیاری از خانه ها چندین بیمار بدحال کنار هم با التماس از دیگران ذره ذره پول داروی خود را فراهم می کنند و آن دیگران هم خسته شده اند .
آیا کسی هست که به فریاد مردم برسد!
حداقل به دولت قبل بد و بیراه می‌گفتند . این دولت جدید که باید از کراماتش فقط تعریف کرد!
پس کو کاهش قیمت ها!
دروغگوها فقط مردم را گول بزنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
0
1
عمو جان مردم خیلی وقته بهره ای از دلار4200 نبرده اند...شماهاخودتونو آماده کنید دیگه رانتی براتون نخواهد بود
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: