تاریخ انتشار: ۲۱:۰۰ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰

آخرین قیمت ها در بازار خودرو/ کدام خودروها کاهش قیمت داشتند؟

روند قیمت ها در بازار خودرو کماکان ریزشی است و در این بین اما خودروهای مونتاژ روند دیگری را در پیش گرفته اند و کماکان در حال گران شدن هستند.

قیمت خودرو در بازار رویداد۲۴ روند قیمت ها در بازار خودرو کماکان کاهشی است و به طوری که خودرو رانا پلاس مدل ۱۴۰۰ از ۲۷۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۶۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از ۲۶۵ میلیون تومان امروز به ۲۵۵ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای سمند نیز این کاهش قیمت ها قابل مشاهده است به طوری که سمند ال ایکس مدل ۱۴۰۰ از ۲۴۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۴۶ میلیون تومان رسیده است.

در حالی که روند قیمت ها در بازار خودرو کاهشی است اما خودروهای مونتاژ در حال گران شدن هستند به طوری که پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از ۹۸۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۹۹۵ میلیون تومان رسیده است.

روند قیمت نمایندگی خودروها کاهشی شد

در این بین قیمت نمایندگی خودروها نیز در حال پایین آمدن است به طوری که قیمت نمایندگی خودرو کوییک دنده ای مدل ۱۴۰۰ در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵.۴۷ درصد پایین آمده است و این خودرو در حال حاضر به قیمت ۱۴۱ میلیون تومان درب نمایندگی به فروش می رسد و قیمت نمایندگی خودرو دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ نیز در ۲۴ ساعت گذشته پایین آمده است و این خودرو در حال حاضر به قیمت ۱۷۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان درب نمایندگی به فروش می رسد.

آخرین قیمت ها در بازار خودرو در جدول زیر آمده است:

آخرین قیمت ها در بازار خودرو/ کدام خودروها کاهش قیمت داشتند؟

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما