تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ - ۰۹ آذر ۱۴۰۰

حمله تند استقلالی سابق به فرهاد مجیدی؛ شانس آوردی...!

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: شب گذشته اگر نوجوانان استقلال هم مقابل تیم منصوریان بازی می‌کرد به این نفت آبادان نمی‌باخت ولی تیم بزرگسال استقلال از پس این تیم بر نیامد.

فرهاد مجیدی

رویداد۲۴ پرویز برومند، درباره عملکرد استقلال مقابل نفت آبادان اظهار داشت: واقعا از نتیجه بازی ناراحت شدم. اینکه استقلال از پس تیم‌هایی که از نظر مهره و امکانات دچار مشکل هستند بر نمی‌آید واقعا ناراحت کننده است. نفت آبادان روی یک توپ بی خطر گل زد و یک توپ دیگر هم دقیقه ۷۴ روی دروازه استقلال آورد وگرنه بازیکنان نفت دیگر دروازه‌بان استقلال را ندیدند.

ریکانی پا به سن گذاشته بهترین بازیکن زمین بود

وی افزود: اگر استقلال ۸۸ دقیقه دروازه‌بان نداشت هیچ اتفاقی روی دروازه‌اش نمی افتاد. طالب ریکانی پا به سن گذاشته ولی باز هم بهترین بازیکن زمین بود. شب گذشته اگر نوجوانان استقلال هم مقابل تیم منصوریان بازی می کرد به این نفت آبادان نمی‌باخت ولی تیم بزرگسال استقلال از پس این تیم بر نیامد. نمی‌دانم چه بگویم ولی با این تیم، با این امکانات، با این شرایط، دیگر چه می‌خواهند؟

اگر ژستد خوب است من هم بروم از امروز تمرین کنم

دروازه‌بان اسبق استقلال با انتقاد از عملکرد مهاجمان استقلال گفت: ژستد و یامگا روی چه حسابی جذب شده‌اند؟ اگر ژستد مهاجم خوبی است و کادر فنی استقلال او را تائید کرده پس من هم بروم از امروز تمرین کنم و آماده بازی در خط حمله شوم. با این عملکرد به خودم امیدوار شدم. اگر مشکل گلزنی دارید حداقل تمرین گلزنی برای مهاجمان بگذارید.

با این وضعیت استقلال شانسی برای قهرمانی ندارد

برومند تصریح کرد: در بازی استقلال و هوادار واقعا اگر شانس با حریف بود تیم رضا عنایتی استقلال را شکست می‌داد چون واقعا آنها بهتر بازی کردند. من تمام بازی های امسال را دیدم، با این وضعیت این تیم شانس قهرمانی ندارد. هنوز بازی های سخت شروع نشده و الان باید با ۱۹ امتیاز در صدر جدول بودیم. در نیم فصل دوم هیچ تیمی به راحتی بازی های اول امتیاز نمی‌دهد.

داور ۲ پنالتی نگرفت اما اصل ماجرا باید فراموش شود؟

وی در خصوص اینکه کارشناسان داوری معتقدند ۲ پنالتی استقلال در این بازی دیده نشد و با این شرایط باز هم به عملکرد آبی پوشان انتقاد می‌کند یا خیر گفت: من این حرف‌ها را قبول ندارم، من هم می‌گویم داور ۲ پنالتی برای استقلال نگرفت اما اصل ماجرا باید فراموش شود؟ کیفیت فنی چه می‌شود؟ چرا استقلال با این همه بزرگی باید به دنبال این مسائل باشد؟ استقلال چرا نباید ۴ گل به نفت آبادان بزند؟ شما گل بزنید، دو پنالتی هم نگرفتند بروید اعتراض کنید و بگویید حقمان خورده شد اما استقلال خودش باعث می شود تیم‌های دیگر مدعی شوند.

تاکتیک استقلال فقط شده ضربات ایستگاهی

دروازه‌بان اسبق استقلال ادامه داد: من نمی‌خواهم روی اشتباه داوران سرپوش بگذارم اما واقیعت را باید گفت. این را نباید بهانه قرار بدهیم که داوران پنالتی ما را نمی‌گیرند. داور هم اشتباه می‌کند و در یک لحظه تشخیص می‌دهد یک صحنه پنالتی نیست اما در این همه دقایق از بازی چرا گل نمی‌زنید که ببرید؟ تاکتیک استقلال فقط شده ضربات ایستگاهی. مهدی پور سانتر می کند و هیچکس هم به توپ در محوطه جریمه ضربه نمی زند. در استقلال بازیکنانی هستند که به درد می‌خورند. مثلا چرا مطهری کمتر بازی می‌کند؟ الان ۳-۴ بازی است که ژستد را رصد کردم ولی او فقط یک ضربه خوب با سر زد. 

مربیان خارجی حقیقت را می گویند اما در ایران مرتب می گویند پنالتی ما را نگرفتند

برومند تصریح کرد: من  ویدیوی کنفرانس های خبری لیگ برتر انگلیس را از طریق موبایل می‌بینیم، همه مربیان آنها در نشست خبری عین حقیقت را می‌گویند. وقتی لیورپول ۵ گل به منچستر زد سولسشر در نشست خبری گفت حقمان بود باز هم گل بخوریم ولی در ایران مرتب می‌گویند پنالتی ما را نگرفتند، توپمان گل نشد، بی دقت بودیم و ...


بیشتر بخوانید: هفت جمله جنجالی سرمربی استقلال!


اگر استقلال باید می‌برد چرا در ۴ بازی مساوی کرد؟

وی یادآور شد: اگر فیلم نشست‌های خبری ما را در خارج از کشور نشان بدهند مضحکه می شویم. استقلال باید طوری بازی کند که در هر بازی ۳ -۴ گل بزند، اگر ۲ پنالتی هم نگرفتند می‌توانید اعتراض کنید ولی الان جای اعتراضی نیست. مرتب می شنویم استقلال مستحق برد بود، موقعیت زیاد داشت و...  اگر استقلال باید می‌برد چرا در ۴ بازی مساوی کرد؟ کجای حق استقلال در بازی شب گذشته برد بود؟ در این ۷ هفته بازیکنان استقلال فقط یک بازی مقابل تراکتور خوب بازی کردند و در هیچ بازی دیگری فوتبال خوبی از تیم ندیدیم.

۳ مساوی یعنی ۲ باخت

دروازه بان اسبق تیم ملی تاکید کرد:  وقتی ۴ بازی امتیاز از دست می‌دهید معلوم است آخر فصل یک تیم دیگر قهرمان می‌شود. درست است نمی‌بازیم ولی مساوی ها مثل باخت است. ۳ مساوی یعنی ۲ باخت. اگر استقلال ادعای قهرمانی دارد نباید به تیمی مثل نفت آبادان با آن امکانات امتیاز بدهد. سپاهان یک هفته باخت ولی ۲ هفته پشت هم جبران کرد. این بازی‌ها برگشت دارد و تیم‌ها دیگر به سادگی امتیاز نمی‌دهند.

همه چیز مهیای قهرمانی شده ولی خودتان نمی‌خواهید

برومند با اشاره به این موضوع که استقلال با این شرایط در ادامه راه کار سختی دارد گفت: اگر استقلال نمی بازد این شخصیت و وجود این تیم است وگرنه اگر تیم‌های دیگر کمی فشار بیاورند این تیم باخت هم می آورد. من در بین تیم‌های فقط سپاهان را خوب می‌بینم. همین پرسپولیس شب گذشته مقابل نفت مسجد سلیمان هیچ چیز نداشت. استقلال دیگر چه می‌خواهد؟ همه چیز مهیای قهرمانی شده ولی خودتان نمی‌خواهید. من از شما می‌پرسم استقلال آنقدر کوچک است که با فجر سپاسی، نساجی و نفت آبادان مساوی کند؟ هواداران مرتب می گویند حمایت کنید ولی تا کِی؟ اگر ۳-۴ گل به نساجی، فجر و نفت می‌زدید می زدید من حمایت می کردم ولی نمی‌شود صنعت نفت، فجر سپاسی و نساجی را نبرد.

شما ۲۰۰ موقعیت خلق کن ولی وقتی تیمت گل نمی‌زند چه فایده دارد؟

وی در خصوص اینکه مجیدی هفته گذشته بعد از تساوی مقابل گل‌گهر مدعی شد استقلال زیبا بازی کرده و شب گذشته هم ادعا کرد تیمش به اندازه ۶ بازی گذشته موقعیت خلق کرده است گفت: شما ۲۰۰ موقعیت خلق کن ولی وقتی تیمت گل نمی‌زند چه فایده دارد؟ شما بهترین بازی را انجام بده ولی وقتی تیمت نمی‌برد فایده‌اش چیست؟ اینکه بگوییم استقلال موقعیت دارد و توپ در اختیارش است اما از ۴ بازی ۴ امتیاز بگیرد چه دردی از هوادار دوا می‌شود؟فیروز کریمی همیشه می‌گفت اگر تیم شما خوب باشد،اهواز، کرمان، تبریز و شیراز و ورزشگاه آزادی فرقی ندارد.

شما خیلی شانس دارید که تماشاگری در ورزشگاه نیست

دروازه‌بان اسبق استقلال خطاب به کادر فنی و بازیکنان این تیم گفت:سال گذشته گفتم بازیکنان و مربیان شانس آوردند که کرونا باعث شده تماشاگران در ورزشگاه‌ها حضور نداشته باشند.من جلوی تماشاگران بازی کرده‌ام ولی شما خیلی شانس دارید که تماشاگری در ورزشگاه نیست. یک مدیر آمده که در حال حمایت است، همه چیز را فراهم کرده، امکانات در اختیار گذاشته دیگر چه می‌خواهید؟

همه خاموش شده اند یک نفر کار کند ولی چه شد؟

برومند تاکید کرد: همه را ساکت کرده‌اند، پیشکسوت، رسانه، هوادار همه خاموش شده‌اند که یک نفر کار کند ولی چه شد؟ وقتی نساجی، فجر سپاسی و نفت آبادان را نمی‌برید می‌خواهید سپاهان فولاد و پرسپولیس را ببرید؟ فقط همین را بگویم این تیم در عین لیاقتهایی که دارد چیزی نشان نداده مگر اینکه معجزه شود.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما