تاریخ انتشار: ۰۹:۴۳ - ۱۰ آذر ۱۴۰۰

پشتیبانی از تولید به روایت بانک ملی ایران/ بازگشت رونق به تولید در چینی مقصود

بانک ملی ایران همواره پشتیبان و حامی بخش تولید بوده و شرکت‌های متعددی از صنایع مختلف با استفاده از تسهیلات این بانک توانسته اند به ایجاد و توسعه فعالیت‌های خود بپردازند. بر همین اساس مجتمع تولیدی چینی مقصود از جمله شرکت‌های است که توانسته است با پشتیبانی‌ها و حمایت‌های بانک ملی ایران به رونق و گسترش در تولید بازگردد.

پشتیبانی از تولید به روایت بانک ملی ایران/ بازگشت رونق به تولید در چینی مقصود

رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مجتمع تولیدی چینی مقصود با مشارکت و سرمایه گذاری بانک ملی ایران با ظرفیت اسمی سالیانه ۳۰۰۰ تن در اسفندماه ۱۳۷۳ افتتاح شد و در حال حاضر معتبرترین برند تولید چینی در کشور است که محصولات متنوع خود را با کیفیت و منطبق با استاندارد‌های جهانی تولید می‌کند.

این مجتمع تولیدی در کنار مشکلات فراوان طی سال‌های اخیر با حمایت‌های بعمل آمده و با استفاده از ظرفیت‌های موجود و همچنین تمرکز بر تولید با کیفیت و متنوع کالا توانست در طی یک دوره ۱۷ ماهه بر مدار رونق تولید برگردد.

مهدی ایمانی، مدیرعامل مجتمع تولیدی چینی مقصود با بیان این که کمک‌های همه جانبه بانک ملی ایران به این مجتمع زمینه توسعه و رونق تولید را مجدد فراهم کرده است، افزود: همزمان با جذب نیرو‌های متعهد و باتجربه و اجرای مدیریت هزینه ها، اصلاح تجهیزات تولیدی، تغییرات در ساختار بازرگانی و تغییر در نحوه برخورد با مشتری و کیفیت محصولات و بسته بندی و از همه مهمتر حمایت‌های بی دریغ و همه جانبه بانک ملی ایران موجب شد امروز محصولات تولیدی این مجتمع با در نظر گرفتن استاندارد‌های جهانی صادر شود.

وی با تمرکز بیشتر بر صادارت ادامه می‌دهد: با توجه به اصلاح ساختار قیمت تمام شده و کنترل هزینه‌ها بیشترین صادرات به کشور‌های اوراسیا و بخشی از اروپا صورت می‌گیرد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار بانک ملی
نظرات شما