تاریخ انتشار: ۱۷:۱۲ - ۱۳ آذر ۱۴۰۰

کمک بلاعوض بانک ملی ایران برای دانش آموزان کم برخوردار استان آذربایجان غربی

اداره امور شعب بانک ملی ایران در استان آذربایجان غربی به منظور عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال کمک بلاعوض جهت خرید تبلت و اهدای آن به دانش‌آموزان کم‌برخوردار استان اختصاص داد.

بانک ملی

رویداد۲۴  علی اصغر اصغرزاده رئیس اداره امور شعب استان آذربایجان غربی در مراسم امضای این تفاهم نامه سه جانبه با کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره کل آموزش و پرورش استان، یکی از رسالت‌های بانک ملی ایران را تلاش در انجام مسئولیت‌های اجتماعی دانست و اقدامات بانک از جمله ساخت دو باب مدرسه در ماکو، سالن ورزشی در پلدشت، کمک به تجهیز بیمارستان شهید قلیپور در بوکان و پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا را از مصادیق بارز فعالیت در این حوزه عنوان کرد.


وی با اشاره به اینکه بانک ملی ایران در راستای رسالت خود در کنار کمیته امداد امام خمینی (ره) و آموزش و پرورش بوده و برای ارائه خدمات به نیازمندان همراهی خواهد کرد، افزود: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه این بانک سبب اشتغال زایی در مناطق محروم استان شده است.


بیشتر بخوانید: پشتیبانی از تولید به روایت بانک ملی ایران/ بازگشت رونق به تولید در چینی مقصود


همچنین در این مراسم دکتر عزیز سهندی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با اشاره به همکاری مردم و نهاد‌های مختلف در دوران شیوع ویروس کرونا و تهیه تجهیزات کمک آموزشی برای بیش از ۲۴۰۰ نفر از دانش آموزان کم برخودار، به نمایندگی از خانوار‌های تحت پوشش، از مشارکت بانک ملی ایران در استان آذربایجان غربی در طرح تهیه تبلت قدردانی کرد.


مهین منافی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی نیز با تاکید بر وجود شرایط کرونایی و تغییر آموزش‌های حضوری به مجازی و لزوم تامین تجهیزات کمک آموزشی، به تدوین طرح هدایت برای شناسایی و تحت پوشش قراردان آموزش دانش آموزان مناطق محروم اشاره کرد و خدمات بانک ملی ایران در این زمینه را مورد قدردانی قرار داد.

منبع: پرتال بانک ملی

خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار بانک ملی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: