تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۱۶ آذر ۱۴۰۰

هدیه ۲۵۰ هزار تومانی همراه اول به مناسبت روز دانشجو

همراه اول به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو به تمامی مشترکان فعلی و جدید سیمکارت‌های ویژه دانشجویی و جوانان اعتبار هدیه آکادمی همراه می‌دهد.

هدیه ۲۵۰ هزار تومانی همراه اول به مناسبت روز دانشجو
رویداد۲۴ به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با فرارسیدن ۱۶ آذر ماه و «روز دانشجو»، تمامی مشترکان فعلی و جدید سیمکارت اعتباری دانشجویی و سیمکارت دائمی جوانان می‌توانند تا پایان این ماه از اعتبار هدیه «آکادمی همراه» بهره‌مند شوند.

مشترکان فعلی سیمکارت‌های دانشجویی و جوانان پس از ثبت نام در سایت آکادمی همراه اول، این اعتبار ۲۵۰ هزار تومانی را به صورت خودکار دریافت می‌کنند.

متقاضیان جدید هم می‌توانند با مراجعه به مراکز فروش و خدمات اپراتور اول یا فروشگاه آنلاین همراه اول به نشانی Shop.mci.ir اقدام به خرید سیمکارت‌های ویژه دانشجویی یا جوانان کنند که اعتبار آکادمی برای آن‌ها حداکثر تا ۴ روز پس از فعالسازی سیمکارت تخصیص داده می‌شود.

گفتنی است «سیمکارت دانشجویی» همراه اول صرفا به دانشجویان تعلق می‌گیرد و هر فرد تنها یک بار می‌تواند از این طرح استفاده کند؛ از جمله مزایای دیگر این سیمکارت‌ها امکان فعالسازی رایگان طرح «جمعه‌های رویایی» و همچنین برقراری مکالمه و پیامک داخل شبکه دانشجویی با تخفیف است.

«سیمکارت جوانان» همراه اول هم صرفا به افراد با سن ۱۸ تا ۳۰ سال تعلق می‌گیرد که در حال حاضر سیمکارت جوانان ندارند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما