تاریخ انتشار: ۲۱:۴۰ - ۰۹ دی ۱۴۰۰

ساینا ۲۰۵ میلیون تومان شد/ آخرین قیمت پژو، پراید و نیسان

مشاهدات اقتصادآنلاین از بازار حاکی از آن است خودرو‌های ایرانی و خارجی با نوسان قیمت اندکی نسبت به هفته گذشته روانه بازار شد.

افزایش قیمت خودرورویداد۲۴ طبق رصد از بازار محصولات سایپا قیمت پراید ۱۱۱ SE با افزایش یک میلیونی به ۱۸۶میلیون تومان رسید. قیمت این خودرو طی دو هفته اخیر ۶میلیون تومان گران شد. قیمت تیبا هاچ بک‌ پلاس مدل ۱۴۰۰ یک میلیون تومان ارزان شد و به حوالی ۱۹۸میلیون تومان اعلام شد که به معنای کاهش ۲میلیونی این خودرو طی ۱۴روز گذشته است.

ساینا S دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ با افزایش ۲میلیونی به ۲۰۳ میلیون تومان رسید. همچنین کوییک اتوماتیک پلاس‌ مدل ۱۴۰۰ نیز ۲۸۲ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است که نسبت به دو هفته گذشته ۵میلیون تومان گران شده است.

در بازار محصولات ایران خودرو نیز قیمت پژو ۲۰۷‌ دنده‌ای پانوراما ایران خودرو حدود ۳۷۴ میلیون تومان اعلام شد که طی دو هفته اخیر ۳میلیون افزایش قیمت را نشان می‌دهد. قیمت پژو پارس‌ اتوماتیک با رینگ فولادی اگر چه رنج ۴۲۰ میلیون تومان را حفظ کرد اما محاسابات حاکی از افزایش قیمت ۱۲میلیونی این خودرو طی ۲هفته اخیر است. قیمت وانت آریسان‌ دوگانه سوز در رنج قیمتی ۲۰۵میلیون تومان خریدوفروش شد که نسبت به هفته گذشته ۳میلیون گران شده است.

همچنین معامله‌گران بازار خودرو کولیوس‌ ۲۰۱۸ را نیز با قیمت ۲میلیاردو ۶۸۰میلیون تومان خریدوفروش کردند. قیمت این خودرو طی دو هفته گذشته ۸۰میلیون تومان گران شده است. قیمت جک جی ۴‌ نیز به ۴۲۰میلیون تومان رسید ثابت ماند. تویوتا C-HR تمام چرخ محرک ۲۰میلیون گران شد و ۲ میلیاردو ۸۰میلیون تومان به رسید.

برند مدل کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
پراید ۱۱۱ SE ۱۳۹۹ صفر ۱۸۶,۰۰۰,۰۰۰
تیبا هاچ بک‌ پلاس ۱۴۰۰ صفر ۱۹۸,۰۰۰,۰۰۰  
ساینا S دنده ای‌ ۱۴۰۰ صفر ۲۰۵,۰۰۰,۰۰۰ 
کوییک اتوماتیک پلاس‌ ۱۴۰۰ صفر ۲۸۲,۰۰۰,۰۰۰  
پژو ۲۰۷‌ دنده ای پانوراما  ۱۴۰۰ صفر  ۳۷۴,۰۰۰,۰۰۰ 
پژو پارس‌ اتوماتیک با رینگ فولادی  ۱۳۹۹ صفر ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰ 
وانت آریسان‌ دوگانه سوز  ۱۳۹۹ صفر ۲۰۵,۰۰۰,۰۰۰ 
کولیوس‌ ۲۰۱۸ صفر ۲,۶۸۰,۰۰۰,۰۰۰ 
نیسان جوک اسپرت ۲۰۱۷ صفر ۱,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰
جک جی ۴‌ ۱۳۹۹ صفر ۴۲۵,۰۰۰,۰۰۰
تویوتا C-HR تمام چرخ محرک ۲۰۱۸ صفر ۲,۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰
برلیانس کراس ۱.۶۵ لیتر ۱۳۹۸ صفر ۴۹۰,۰۰۰,۰۰۰  
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: