تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - ۲۱ دی ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۵ نظر

خبر مهم درباره مبلغ عیدی بازنشستگان

رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در آخرین اظهارنظرها احتمال رد افزایش دو ساله سن بازنشستگی در لایحه بودجه ۱۴۰۱ را بالا دانست.

عیدی بازنشستگان

رویداد۲۴ علی دهقان کیا، رییس کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تهران، گفت: هنوز برای تعیین تکلیف رقم عیدی بازنشستگان هیچ اقدامی انجام نشده است و تلاش می شود میزان عیدی بازنشستگان به یک ماه حقوق برسد.

به گفته رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران همسان سازی حقوق بازنشستگان طی دو مرحله اجرا شده است اما کانون بازنشستگان در جریان است که حداقل بگیران تامین اجتماعی هنوز مستمری کمی را دریافت می‌کنند و مطالبتشان را نادیده نمی‌گیرد.

  وی افزود: حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی حداقل باید بین ۱۰ میلیون تا ۱۱ میلیون تومان باشد تا بتوانند زندگیشان با شرایط فعلی اقتصادی، گرانی مسکن و... تامین کنند اما یک حداقل بگیر تامین اجتماعی با ۳۰ سال سه درحال حاضر ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و با ۳۵ سال سابقه ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دریافت می‌کند و این شکافی است که طی سال‌های گذشته ایجاد شده است.

  رییس کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تهران در ادامه افزود: افزایش دو ساله سن بازنشستگی در کمیسیون امور اجتماعی مجلس رد شده است و احتمال اینکه در صحن علنی مجلس نیز رد شود بالا است و ما نیز امیدوار هستیم که این مصوبه رد شود.

  خبر های مرتبط
  نظرات بینندگان
  انتشار یافته: ۵
  ناشناس
  |
  Iran (Islamic Republic of)
  |
  ۱۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
  0
  1
  جالبه دست اندکاران خط فقر را بین ۱۰تا۱۱میلیون اظهار میکنند درحالیکه منه بازنشسته کشوری با دارابودن مدرک لیسانس از بدو استخدام وسی سال خدمت در حدود ۸میلیون حقوق میگیرم وآنهم از خیر سر دولت قبلی است وگرنه از نمایندگان ودولت فعلی هیچ خیری به ما نرسیده فقط از تامین اجتماعی و رتبه بندی معلمان دفاع میکنند دوز بر کار هنوز از تحت پوشش بودن صندوق بازنشستگی کشور آگاه نیست
  بازنشسته
  |
  Iran (Islamic Republic of)
  |
  ۱۸:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
  0
  1
  عوض اینکه تلاش کنی دو ماه کنی هنوزم میگی یک ماه
  داوود
  |
  Iran (Islamic Republic of)
  |
  ۱۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
  0
  1
  چرا همش دروغ مینویسید
  ناشناس
  |
  Iran (Islamic Republic of)
  |
  ۲۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
  0
  0
  خبرمهم دروغ گفتن و وعده سر خرمن
  ناشناس
  |
  Germany
  |
  ۲۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
  0
  1
  بابااین مسول چراکم اطلاع است ۷۰درصد بارنشستگان تامین اجتماعی باسابقه متوسط ۲۵سال سابقه الان بادریافتی ۳۵۰۰۰۰۰تومانی رامی گیرند وفقط فکرش رابکند همین الان بااین ابرتورم کشورچطوری دارند خانواده ایی رابامثلا ۴نفراداره می کنند بقول یکی شاید سرچهاراه ها دارند اربی چاره ،ی گدایی می کننو مچبورهستند وچاره دیگری نیست حالا قراراست ارزنرجیحی حدف شود ان وقت دیگر چی خواهد شد حرکت نرسنگان بسمت کاخ اقاخامنه ایی سرازبرخواهند شد
  نظرات شما
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: