تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۰

ضرر میلیاردی پرسپولیس به خاطر لجبازی اینستاگرامی بازیکنان!

باشگاه پرسپولیس به خاطر فعالیت تبلیغاتی تعدادی از بازیکنان خود از دریافت مبلغ قابل توجهی برای حل بخشی از مشکلات مالی خود باز ماند.

اعتصاب بازیکنان پرسپولیس

رویداد۲۴ باشگاه پرسپولیس در حالی تعطیلات زمستانی نیم فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر را پشت سر می‌گذارد که مشکلات مالی این تیم باعث اعتصاب دو روزه بازیکنان از تمرین کردن و استعفای یحیی گل محمدی از سرمربیگری این تیم شده است.

گل محمدی در حالی برای بازگشت به این تیم فرصت سه روزه برای حل سه معضل بزرگ تیم نظیر پرداخت مطالبات، جذب بازیکن و تهیه زمین تمرین مناسب را تعیین کرده است که کمتر هوادار این تیم نگران بسته شدن قطعی چمدان‌های گل محمدی است.

از سوی دیگر بازیکنان پرسپولیس نیز با وجود دریافت حدود ۱۰ درصد دیگر از قراردادهای خود همچنان منتظر دریافت پول هستند اما حساب باشگاه فعلاً موجودی صفر را نشان می‌دهد.

باشگاه پرسپولیس قصد داشت از طریق کارگزار خود مبلغی را دریافت کند اما این شرکت تبلیغاتی نیز به دلیل عدم پایبندی برخی بازیکنان تیم نتوانست مبلغی را از یکی از اسپانسرهای جدید خود دریافت کند.

از قرار معلوم یکی از شرکت‌های مرتبط با بیمه قراردادی را با پرسپولیس امضا می‌کند که طی آن متعهد می‌شود مبلغی نزدیک به دو میلیارد تومان را در مرتبه اول به این باشگاه پرداخت کند اما رقیب این شرکت در اقدامی جالب توجه به برخی بازیکنان تیم، مبلغی را برای انتشار تبلیغات در استوری‌های اینستاگرامی بازیکنان پرداخت می‌کند.

همین امر باعث می‌شود شرکت طرف قرارداد با باشگاه پرسپولیس قید همکاری با سرخپوشان را فعلاً بزند تا خبری از پرداختی به باشگاه نیز نباشد. در صورتیکه اگر باشگاه‌ها چارت انضباطی در زمینه تبلیغات منحصر به فرد خود را داشتند می‌توانستند درآمدزایی از طریق برند باشگاه را برای تمام اعضای فعال در تیم و باشگاه را قانونی کنند.

بازیکنان پرسپولیس در حالی مشکلات مالی خود را در بوق و کرنا کرده‌اند که راه‌های درآمدزایی خود را از طریق شبکه‌های مجازی دارند اما دست باشگاه را از رسیدن به منابع درآمدی موجود کوتاه می‌کند.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: