تاریخ انتشار: ۲۱:۰۳ - ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

مدیرعامل بانک ملی ایران تاکید کرد: حمایت حداکثری بانک ملی ایران از صنعت سیمان

مدیرعامل بانک ملی ایران تاکید کرد:این بانک برای کمک به توسعه طرح‌های صنعتی از جمله فعالیت‌های حوزه سیمان آمادگی کامل دارد.

بانک ملی

  رویداد۲۴ دکتر محمد رضا فرزین در دیدار مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت سیمان ساروج بوشهر که در عسلویه انجام شد، با بیان این که ظرفیت‌های کشور جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های صنعتی بسیار قابل توجه است، صنعت سیمان را یکی از توانمندترین صنایع کشور خواند و گفت: با وجود طرح‌های بزرگی مانند مسکن ملی که در حال انجام است، از ظرفیت‌های صنعت سیمان به خوبی استفاده خواهد شد.

وی افزود: توان صادرات محصولات این بخش نیز بسیار زیاد است و کشور‌های همسایه از پتانسیل خوبی برای این منظور برخوردار هستند.


بیشتر بخوانید:تاکید بر گره گشایی از مشکلات اقتصادی مردم با تسهیلات بدون ضامن بانک ملی ایران


فرزین همچنین تاکید کرد: توان تسهیلاتی و تامین منابع ارزی صنعت سیمان توسط بانک ملی ایران به خوبی مهیاست و سیمان ساروج نیز می‌تواند از این ظرفیت به طور کامل بهره برداری کند.

معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران نیز در این دیدار با بیان این که شرکت سیمان ساروج تا کنون از منابع ارزی بانک ملی ایران به خوبی استفاده کرده است، گفت: هیات مدیره بانک حداکثر همراهی را با این شرکت داشته است و از این پس نیز تا حد توان همراهی خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت سیمان ساروج بوشهر نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت، به برخی مشکلات پیش روی آن اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بانک ملی ایران تا کنون حداکثر توان ارزی و ریالی خود را در اختیار ما گذاشته است.

مهدی تابش افزود: امیدواریم با گشایش‌های پیش رو و کمک‌های بانک ملی ایران، شرایط مناسبت تری در حوزه فعالیت‌های صنعت سیمان را شاهد باشیم.

منبع: پورتال بانک ملی

برچسب ها: بانک ملی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: