تاریخ انتشار: ۱۲:۱۰ - ۱۸ بهمن ۱۴۰۰

صنعت و مشاغل خرد محور تسهیلات حمایتی بانک ملی ایران

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به پرداخت تسهیلات ۱۷۵ هزار میلیارد تومانی این بانک به بخش‌های مختلف اقتصادی کشور در ۱۰ ماه نخست امسال گفت: ۳۵ درصد این تسهیلات در حوزه صنعت و ۲۰ درصد در حوزه خرد و حمایت از اقشار محروم بوده است.

صنعت و مشاغل خرد محور تسهیلات حمایتی بانک ملی ایران

رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سید فرید موسوی در حاشیه بازدید یک روزه از صنایع و واحد‌های تولیدی استان آذربایجان شرقی با اشاره به رسالت اجتماعی بانک ملی ایران و تامین منابع مالی پروژه‌های زیر ساختی این استان افزود: بانک در پروژه‌های زیرساختی محور مراغه-هشترود، میانه-سرچم، سراب-نیر و محور شبستر و کنارگذر بناب حمایت‌های مالی ویژه‌ای داشته تا امروز برخی از این پروژه‌ها که آرزوی دیرینه مردم منطقه بوده است، به ثمر بنشینند.وی تصریح کرد: در این سفر روند پرداخت مصوبات تامین مالی طرح‌ها مورد بررسی قرار گرفت و برخی تسهیلات جدید هم مصوب شد.

موسوی درباره میزان تسهیلات پرداختی به واحد‌های اقتصادی استان آذربایجان شرقی هم عنوان کرد: میزان پرداخت تسهیلات به این واحد‌ها از حدود ۶۰ میلیارد تومان تا۶۰۰ میلیارد تومان متغیر بوده است.

همچنین عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران نیز با اشاره به حمایت این بانک از واحد‌های تولیدی گفت: تاکنون همراهی خوبی از سوی این بانک در حمایت از واحد‌های تولیدی آذربایجان شرقی صورت گرفته و در مقابل هم باید جذب منابع بانک با قوت ادامه داشته باشد تا بتوانیم به رسالت خود عمل کنیم.

حسن مونسان تاکید کرد: بانک ملی ایران در تامین منابع مورد نیاز واحد‌های صنعتی، نهایت همکاری ممکن را خواهد داشت.

مدیر امور شعب منطقه یک کشور بانک نیز با اشاره به توجه ویژه بانک ملی ایران به مناطق محروم گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته در سال آینده نیز تا ۲۵ درصد تسهیلات خرد به اقشار محروم پرداخت می‌شود.

محمد نجف زاده همچنین بر تسهیل روند پرداخت تسهیلات خرد بدون ضامن در شعب تاکید و بیان کرد: پرداخت این تسهیلات به صورت ١٠٠ در صدی در شعب در حال انجام است.

عادل غلامی رئیس اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی بانک نیز در حاشیه بازدید از واحد‌های صنعتی استان با بیان اینکه از گذشته همراهی ارزشمندی از سوی مدیران ارشد بانک با واحد‌های تولیدی استانی وجود داشته و گام‌های بزرگی هم در زمینه رفع موانع تولید و اشتغال برداشته شده است، گفت: بانک ملی ایران به عنوان بانک حامی تولید، همه تلاش خود را برای رونق واحد‌های تولیدی کشور به کار بسته است.

گفتنی است، در این سفر از چند واحد تولیدی استان آذربایجان شرقی از جمله کارخانه‌های درب شیشه رشید، سهند فلوت، داروسازی دانا و ایلکین بازدید شد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار بانک ملی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: