تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - ۲۷ فروردين ۱۴۰۱

مشمولان یارانه رمضان بخوانند

واریز یارانه رمضان از ساعت ۲۴ جمعه ۲۶ فروردین آغاز شده و همچنان ادامه دارد. در این میان فقط برخی از بانک‌ها یارانه رمضان را واریز کرده‌اند. اما کدام بانک‌ها یارانه ۱۵۰ هزار تومانی را واریز کرده‌اند؟

مشمولان یارانه رمضان بخوانند

رویداد۲۴ واریز یارانه ۱۵۰ هزار تومانی رمضان از دیروز آغاز شد و همچنان ادامه دارد. برخی از مشمولان می‌گویند یارانه رمضان را دریافت کرده‌اند و برخی دیگر هنوز واریزی نداشتند.

بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه، واریزی‌ها از ساعت ۲۴ شب گذشته آغاز شده و تا امروز ۲۷ فروردین ادامه دارد. برخی از بانک‌ها واریز یارانه را سریع‌تر آغاز کرده‌اند و برخی دیرتر.

اما کدام بانک‌ها یارانه رمضان را واریز کردند؟ بر اساس پیام‌های مخاطبان، بانک صادرات، سپه، مسکن، کشاورزی، رفاه و ملت واریز یارانه را آغاز کرده‌اند و برخی از مشمولان یارانه رمضان را دریافت کرده‌اند. اما برخی از بانک‌ها هنوز واریز را آغاز نکرده‌اند، از جمله بانک سامان، پست بانک و بانک ملی.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد واریز یارانه در تمام بانک‌ها آغاز شده و تا امروز ظهر هم واریزی‌ها ادامه دارد. پس افرادی که یارانه عید را دریافت کرده‌اند و هنوز یارانه رمضان را نگرفته‌اند، همچنان باید منتظر واریز یارانه باشند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: یارانه نقدی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: