تاریخ انتشار: ۱۳:۴۰ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱
نعمت‌بخش:

اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا یک رویکرد هوشمندانه است

دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: همکاری مشترک ایران خودرو و سایپا در حوزه قوای محرکه، سرآغازی برای تولید محصول مشترک است و ...

اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا یک رویکرد هوشمندانه است

رویداد۲۴ احمد نعمت بخش در بازدید از غرفه گروه صنعتی ایران خودرو در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران، افزود: اقدامات گروه صنعتی ایران خودرو برای تکمیل سبد محصولات جهت پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان، ارزشمند است.

 وی با بیان این‌که آغاز همکاری دو خودروساز بزرگ، رویکرد هوشمندانه و تاریخی در صنعت خودرو خواهد بود، خاطرنشان کرد: امروزه در بسیاری از کشور‌های پیشرفته صنعتی اتحاد استراتژیک به عنوان تنها راه بقا، توسعه بازار و تنوع محصول در صنعت خودرو قلمداد می‌شود و آغاز این حرکت در صنعت خودروی ایران، نویدبخش دستاورد‌های ارزشمند خواهد بود.

وی افزود: خودرو‌های عرضه شده در نمایشگاه از منظر کیفیت و زیبایی قابل رقابت با همتایان خارجی است.

دبیر انجمن خودروسازان ایران، با اشاره به این که خودروسازان در شرایط سخت تحریمی و هجمه‌ها توجه ویژه‌ای به تولید خودرو با نشان ایرانی داشته‌اند، خاطرنشان کرد: طراحی و تولید تارا حاصل این تفکر است که باید زمینه ورود آن به بازار‌های خارجی فراهم شود.

نعمت بخش خاطر نشان کرد: مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو تلاش‌های خوبی در جهت کاهش چشم‌گیر خودرو‌های کسری دار، ارتقای کیفی محصولات و توسعه محصولات جدید انجام داده است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: