تاریخ انتشار: ۱۶:۳۴ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

بازنشستگان منتظر این واریزی جدید باشند

کسورات مربوط به حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران ۲۵ استان کشور در ۱۸ اردیبهشت ماه، استان‌های گیلان و مازندران در ۲۰ اردیبهشت و چهار استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی و فارس نیز روز گذشته (۲۸ اردیبهشت ماه) به حساب دستگاه‌های اجرایی واریز شده است.

حقوق بازنشستگان

رویداد۲۴  علی خدامی مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت و تسویه کامل کسورات بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق در سه مرحله و تا سه ماه آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری آریا، علی خدامی با اشاره به مجزا بودن حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری، افزود: یک بخش آن مربوط به «خالص پرداخت حقوق» است که به حساب بازنشستگان واریز می‌شود و دیگری مربوط به «تعهدات دستگاه‌های اجرایی یا همان «کسورات حقوق» است که به حساب دستگاه واریز می‌شود.

وی با بیان اینکه «پرداخت کسورات حقوق بازنشستگان پس از تامین منابع مالی لازم صورت می‌گیرد»، گفت: برهمین اساس، کسورات مربوط به حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران ۲۵ استان کشور در ۱۸ اردیبهشت ماه، استان‌های گیلان و مازندران در ۲۰ اردیبهشت و چهار استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی و فارس نیز روز گذشته (۲۸ اردیبهشت ماه) به حساب دستگاه‌های اجرایی واریز شده است.

بنا به گفته خدامی پرداخت کسورات بازنشستگان به دستگاه‌های اجرایی محل اشتغال، به طور معمول ظرف چند روز پس از واریز حقوق بازنشستگان انجام می‌شود.

این گزارش حاکی است؛ با پرداخت سه مرحله‌ای کسورات بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری، تمامی کسورات فروردین ماه این افراد تسویه شده و کسورات حقوق اردیبهشت ماه نیز متناسب با نقدینگی، بعد از پرداخت حقوق ماه جاری در خردادماه عملیاتی خواهد شد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: بازنشستگان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۹
0
0
این کسورات چه ربطی به انتظار بازنشستگان دارد؟!
بازنشسته تأمین اجتماعی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
0
0
از سفند ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون بیش از هزاران بار در رسانه های اعلام می کنند حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزایش یافته است ولی متاسفانه امروز ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ است تاکنون هیچ خبری افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیست و نبوده است چرا؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: