تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

۳ پرسپولیسی در لیست جدید تیم ملی

یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد " احسان پهلوان" هافبک تکنیکی این تیم جدیدترین ملی پوش سرخ ها خواهد بود.

لیست جدید تیم ملی

رویداد۲۴ براساس روزهای رسمی تعیین شده از سوی فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، برای برگزاری دیدارهای دوستانه میان تیم‌های ملی فوتبال کشورهای جهان، این تیم‌ها می‌توانند در سال جاری بین روزهای ۳۰ ماه مه تا ۱۴ ژوئن (۹ تا ۲۴ خرداد) از این فرصت استفاده کنند.

فاز زمانی موسوم به "FIFA Days" با توجه به آغاز جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در ماه نوامبر و نیز تقویم فشرده تیم‌های باشگاهی از نظر آماده‌سازی تیم‌های ملی برای حضور در جام جهانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

اولین حریف تدارکاتی تیم ملی در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، کاناداست که ۱۵ خرداد در ونکوور میزبان شاگردان دراگان اسکوچیچ خواهد بود.

با توجه به فاصله مسافتی زیاد ایران تا کانادا، این بحث مطرح شده بود که فدراسیون فوتبال به دنبال فراهم کردن یک بازی تدارکاتی دیگر در آن کشور برای تیم ملی است تا سفر تیم ملی به کانادا، محدود به بازی با تیم ملی این کشور شود.

با توجه به آنکه در فیفادی خرداد، امکان برگزاری ۴ دیدار تدارکاتی وجود دارد، قرار است فدراسیون فوتبال رایزنی‌هایش برای پیدا کردن حریفان جدید در کانادا را ادامه دهد.

جالب آن که حمید استیلی به دلیل محدودیت کاروان ایران در سفر به کانادا از دراگان اسکوچیچ خواسته است ۲۳ یا ۲۴ بازیکن را با خود به این کشور ببرد اما سرمربی تیم ملی نظر دیگری دارد.


بیشتر بخوانید: ضعیف‌ترین آماده‌سازی تیم‌ملی؟


اسکوچیچ قصد دارد در این سفر و اردوی تیم ملی نفرات مختلفی را با خود به کشور کانادا ببرد و فعلا با این خواسته حمید استیلی مخالفت کرده است.

درهمین راستا شنیدیم ۳ بازیکن از پرسپولیس در لیست دراگان اسکوچیچ قرار گرفته اند. در اردوی قبلی وحید امیری، کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی و میلاد سرلک در لیست تیم ملی بودند اما ظاهرا کمال کامیابی نیا خط خورده است.

وحید امیری هم به دلیل عمل جراحی کمر در شرایط همراهی تیم ملی نیست اما مهدی ترابی، میلاد سرلک و احسان پهلوان ۳ بازیکن پرسپولیس در سفر به کانادا خواهند بود.

به نظر می رسد احسان پهلوان مزد زحمات و بازی های خوب خودش در نیم فصل دوم و هفته های اخیر پرسپولیس را گرفته باشد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: