تاریخ انتشار: ۱۹:۳۷ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح شد:

بیمه تعاون نخستین شرکت سهامی عام تعاونی در بازار اول فرابورس

در جلسه مشترک با تعاون‌گران که با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار شد، فعالیت بیمه تعاون به عنوان نخستین شرکت سهامی عام تعاونی که با ۴ هزار سهامدار در بازار اول فرابورس حضور دارد مورد گفتگو قرار گرفت.

 یونس مظلومی

رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، در جلسه مشترک با تعاون‌گران که در اتاق تعاون ایران برگزار شد با بیان اینکه در حال حاضر ۲۳۰ شرکت دانش‌بنیان تعاونی فعالیت دارند گفت: بخش تعاون باید با رویکرد دانش‌بنیان توسعه پیدا کند در حالی که برخی تصور می‌کنند اگر نام واحد اقتصادی را تعاون بگذاریم مشکل حل می‌شود، اما مبنای ما تولید کالا و خدمت به روش تعاونی و افزایش سهم در اقتصاد ملی است.

در این نشست همچنین یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون گفت: ما اولین شرکت سهامی عام تعاونی هستیم که در بازار اول فرابورس با ۴ هزار سهامدار حضور داریم.


بیشتر بخوانید:افزایش سرمایه از محل آورده نقدی سهامداران بیانگر اعتماد به آینده مطلوب شرکت بود


وی ادامه داد: توانگری مالی بیمه تعاون که از اصلی‌ترین شاخص‌ها است در سطح یک و به اندازه ۱۳۷ درصد قرار دارد.

مدیرعامل بیمه تعاون همچنین مطرح کرد: اعلام شده بود که ۲۰ درصد از خودرو‌های ایران خودرو به بیمه تعاون معرفی می‌شوند که بر خلاف رویه تعیین شده مبنی بر ورود شرکت دولتی بیمه در مواردی که امکان ورود بخش خصوصی وجود ندارد، این مهم محقق نشده و هم اکنون شاهد روند انحصارگرایی در این زمینه هستیم.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار بیمه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: