تاریخ انتشار: ۱۹:۳۳ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۳ نظر

پایان ماراتن افزایش حقوق بازنشستگان؟ / نماینده مجلس: دولت مصوبه هیئت امنا را بر مبنای همان ۳۸ درصد تأیید و به تأمین اجتماعی اعلام کرده

عنابستانی گفت: ابلاغیه دولت هنوز صادر نشده و ما فقط اظهارات مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را داریم که ایشان به ما از تایید دولت خبر دادند.

افزایش حقوق بازنشستگان

رویداد۲۴ ایلنا نوشت: علی اصغر عنابستانی (عضو کمیسیون اجتماعی مجلس) در گفتگوی خود با رادیو گفتگو در ارتباط با مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: طبق اطلاعی که بنده دارم و طبق اظهارات روز گذشته مدیرعامل تأمین اجتماعی کشور در کمیسیون اجتماعی مجلس، دولت مصوبه هیئت امنا را تأیید و بر مبنای همان ۳۸ درصد به تأمین اجتماعی اعلام کرده و الان هم تأمین اجتماعی به دنبال راهکار اجرای مصوبه و تأمین منابع مورد نیاز است.

این نماینده مجلس سپس در ارتباط با آخرین وضعیت مصوبه افزایش مستمری بازنشستگان کارگری به نظر مثبت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و به ایلنا گفت: صحبتی که بنده در رابطه با تایید دولت در رادیو گفتگو داشتم، نقل قول از آقای موسوی (مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی) بود؛ ما روز گذشته در کمیسیون اجتماعی با ایشان جلسه داشتیم و ایشان در آن نشست فرمودند که دولت افزایش قانونی مستمری بازنشستگان را تایید کرده و تا یک ماه دیگر اجرایی می‌شود.


بیشتر بخوانید: جدیدترین خبر درباره افزایش سن بازنشستگی


عنابستانی افزود: ابلاغیه دولت هنوز صادر نشده و ما فقط اظهارات مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را داریم که ایشان به ما از تایید دولت خبر دادند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در پاسخ به این سوال که مجلس در حمایت از بازنشستگان چه می‌تواند بکند، گفت: اگر قانون اجرایی نشود و دولت مصوبه جدید را ابلاغ نکند، مجلس دوباره به قضیه ورود خواهد کرد؛ ما در انتظار ابلاغ مصوبه توسط دولت هستیم.

وی در پایان تاکید کرد: بازنشستگان مطمئن باشند که مجلس از آن‌ها حمایت خواهد کرد؛ ما نمایندگان مجلس حامی بازنشستگان هستیم و انشالله حقوق قانونی آن‌ها به زودی اعاده می‌شود.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
0
0
تا یک ساعت دیگه تکذیب میکنه اقای نماینده
اقای مخبر خیر و خوشی نبینی تو این ماه عزیز
پنچ ماه با روح و روان ما و خانواده هامون داری بازی میکنی امام حسین خودش تقاص ما را ازت میگیره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
0
0
آقای عنابستانی انشاالله که گفته های شما درست باشد تا بازنشستگان ازاین استرس رهایی یافته و دعا گوی شما ها باشند انشاالله
بازنشسته تامین اجتماعی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۵
0
0
خداوند لعت کند کسانی که با نان بازنشسته بازی میکنند بعد از پنج ماه ما باز نشستگان این امر را فراموش نمیکنیم تا موقع رای گیری جبران میکنیم از رای دادن به این دولت پشیمانیم
پرداخت خسارت سیل تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به سیل زدگان/ همان نتیجه ظلم دولت به بازنشستگان تامین اجتماعی بوده است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: