تاریخ انتشار: ۰۹:۱۵ - ۱۰ مهر ۱۴۰۱

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر تراکتور/ غیبت قطعی دو بازیکن

امید عالیشاه و شیخ دیاباته دو غایب قطعی پرسپولیس در این بازی هستند.

ترکیب  پرسپولیس برابر تراکتور

رویداد۲۴ تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی در ادامه دیدارهای هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۷.۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

سرخ‌پوشان پایتخت که تا قبل از این دیدار با ۱۴ امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال صدرنشین لیگ برتر هستند به دنبال حفظ فاصله امتیازی با رقیب سنتی بوده به همین دلیل شاگردان یحیی گل‌محمدی از انگیزه‌های زیادی برای پیروزی در این دیدار برخوردارند.

تیم تراکتورسازی نیز که با هدایت بردیف به ثبات خوبی در لیگ رسیده و هم‌اکنون با ۸ امتیاز در رتبه هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد حریف سرسختی برای پرسپولیس در بازی امروز خواهد بود.

امید عالیشاه و شیخ دیاباته دو غایب بزرگ پرسپولیس در این بازی هستند.

اما کادر فنی پرسپولیس برای این بازی از ترکیب احتمالی زیر استفاده خواهد کرد:

دروازه‌بان پرسپولیس قرار است طی تست نهایی امروز مشخص شود. یحیی گل محمدی هنوز تصمیم نهایی را در این پست نگرفته و منتظر تست نهایی بیرانوند است که از ناحیه کمر همچنان احساس درد می‌کند. در این شرایط احمد گوهری در حالت آماده باش قرار دارد و با تمریناتی که طی تعطیلات داشته، در انتظار فرصتی است تا خود را بار دیگر به کادرفنی اثبات کند. باید منتظر ماند و در نهایت دید از بین بیرانوند و گوهری، کدام دروازه‌بان مقابل تراکتور به میدان خواهد رفت.


بیشتربخوانید: چرا پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است؟


زوج گولسیانی و پورعلی‌گنجی در فاز دفاعی دژ مستحکم سرخ‌ها در عقب زمین خواهند بود و در کنار این دو مدافع میانی، اسماعیلی‌فر در سمت راست و علی نعمتی در سمت چپ خط دفاعی به بازی می‌روند.

میلاد سرلک به عنوان مهره ثابت گل‌محمدی در این فصل نفر اول سرخ‌ها در میانه زمین است و سینا اسدبیگی، سروش رفیعی و سعید صادقی بقیه نفرات در کمربندمیانی پرسپولیسی‌ها هستند.

هرچند گفته می شود حتمال حضور محمد عمری به جای سعید صادقی هم وجود دارد. صادقی در هفته های اخیر با مصدمیت مواجه شده بود و شاید عمری سورپرایز یحیی در این بازی باشد.

لوکادیا انتخاب اصلی سرخ‌ها در خط حمله و در کنار او مهدی ترابی نفرات هجومی پرسپولیس را در بازی مقابل تراکتور تشکیل می‌دهند.
ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند (احمد گوهری)، مرتضی پورعلی‌گنجی، گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد سرلک، سینا اسدبیگی، سروش رفیعی، سعید صادقی (محمد عمری)، مهدی ترابی و یورگن لوکادیا.

خبر های مرتبط
نظرات شما