تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸ - ۲۴ آبان ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر

اظهارات وزیر ارشاد درباره خبرنگاران بازداشت شده/ مدرک بدهند یا ندهند، پیگیر هستیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اعلام اینکه معاونت مطبوعاتی درخصوص پرونده روزنامه‌نگاران بازداشتی، با مسئولان در تماس است، گفت: هر کدام از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه دچار مشکل هستند، آن را مشکل خانواده فرهنگی خودمان می‌دانیم و موظف هستیم که آن را پیگیری کنیم.

خبرنگاران بازداشت شده

رویداد۲۴ به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آیین ملی بزرگداشت روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار با حضور سیدابراهیم رئیسی ریاست جمهوری، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی رمضانی مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، تعدادی از اعضای فراکسیون فرهنگی مجلس و جمعی از کتابداران سه‌شنبه ۲۴ آبان در تالار وحدت برگزار شد.

محمدمهدی اسماعیلی بعد از این رویداد، در جمع خبرنگاران درباره پیگیری پرونده خبرنگاران بازداشت شده توضیح داد: این موضوع را دیدم، معاونت مطبوعاتی درخصوص پرونده روزنامه‌نگاران بازداشتی با مسئولان در تماس است. نه فقط روزنامه‌‎نگاران بلکه هر کدام از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه دچار مشکل هستند، آن را مشکل خانواده فرهنگی خودمان می‌دانیم و موظف هستیم که آن را پیگیری کنیم.

به گفته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیران مسئول روزنامه‌هایی که خبرنگاران در آن‌ها مشغول به کار بودند، اگر مدارک مستند بدهند یا ندهند، این پرونده‌ها پیگیری می‌شود. ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی گزارشی ارائه کرده‌است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال پیگیری آن است.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
1
2
درود بر خبرنگاران و روزنامه نگاران قهرمانی که پیگیر و در حال ثبت اعتراضات مردمی بودند و به خاطر انجام وظیفه حرفه ای خود بازداشت و به زندان افتادند،خداوند متعال شما را یاری کند،همچنان که ملت خود را یاری کردید...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۵
0
0
تو اصلا کاره ای نیستی فرو برو تو صندلی وزارت حالشو ببر کمتر هم حرف بزن برای اینده ات خوب نیست
نظرات شما