تاریخ انتشار: ۱۱:۴۶ - ۰۳ آذر ۱۴۰۱

کناره‌گیری زاکربرگ از متا تائید شد؟

سخنگوی شرکت متا پلتفرمز (فیس بوک سابق) خبر کناره گیری مارک زاکربرگ از مدیرعاملی این شرکت در سال میلادی آینده را تکذیب کرد.

کناره‌گیری زاکربرگ از متا تائید شد؟

رویداد۲۴ اندی استون در پاسخ به توییت وب سایت دِلیک که نوشته بود مارک زاکربرگ سال آینده استعفا خواهد داد، نوشت: این خبر کذب است.

زاکربرگ یکی از مدیران ارشد آمریکایی است که امسال درباره رکود در حال وقوع هشدار داده است. با این حال، در بخشی از عملکرد ضعیف که باعث شده است سهام متا در یک سال گذشته ۷۰ درصد سقوط کند، خود این شرکت مقصر بوده است. این شرکت با سرمایه گذاری سنگینی که در متاورس انجام داده است، ۱۰۰ میلیارد دلار هزینه برای سال ۲۰۲۳ پیش بینی کند. این موضوع بدبینی سرمایه‌گذارانی را برانگیخته است که صبر خود را در برابر سرمایه گذاری‌های زاکربرگ که انتظار دارد به ثمر نشستن آن‌ها یک دهه طول بکشد، از دست داده اند.

متا همچنین با رقابت شدید از سوی تیک تاک و تغییرات حریم خصوصی از سوی اپل روبرو شده است و زیر ذره بین رگولاتور‌های سراسر جهان قرار دارد. بر اساس گزارش رویترز، پایگاه خبری دِلیک، به نقل از منابع آگاه این خبر را گزارش کرده بود. ارزش سهام متا مدت کوتاهی پس از انتشار این خبر، یک درصد صعود کرد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: مارک زاکربرگ
نظرات شما