تاریخ انتشار: ۱۹:۳۰ - ۰۵ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۴ نظر
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی:

قیمت گوشت مرغ نهایتا ۶۳ هزار تومان است/ مردم گران نخرند

یوسفخانی گفت: قیمت مصوب مرغ هر کیلو ۶۳ هزار تومان برای مصرف کننده است که الان عرضه زیاد و کم بودن تقاضا الان زیر نرخ مصوب بین ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان در مراکز عرضه به دست مردم عرضه می‌شود.

قیمت مرغ

رویداد۲۴ به گزارش مشرق به نقل از صدا و سیما، یوسفخانی، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران آخرین قیمت مرغ در رابطه با آخرین قیمت مرغ در بازار را گفت: قیمت مصوب مرغ هر کیلو ۶۳ هزار تومان برای مصرف کننده است که الان عرضه زیاد و کم بودن تقاضا الان زیر نرخ مصوب بین ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان در مراکز عرضه به دست مردم عرضه می‌شود.

یوسفخانی ادامه داد: قیمت مرغ منجمد نیز همان قیمت جدید ۵۵ هزار تومان است که تقاضایی برای آن نیست به جهت اینکه الان قیمت مرغ گرم این است.


بیشتر بخوانید: قیمت روز انواع مرغ در بازار +جدول


رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در پایان گفت: پیش بینی این است که ما تا پایان سال جاری خوشبختانه در بحث تولید و عرضه هیچ گونه مشکلی نداریم. تولید و عرضه کافی است و بیش از حتی حد مصرف تولید انجام می‌شود. تولیدکنندگان جوجه ریزی پیش از مصرف داخل الان انجام شده است و تا پایان سال بازار به همین روند ادامه پیدا می‌کند در بهترین حالتی که بخواهد اتفاق بیفتد این است که به نرخ مصوب ۶۳ تومان برسد یعنی بالاترین قیمت اگر یک مقدار تقاضا در ماه‌های پایانی سال بیشتر شود به نرخ مصوب نزدیک شویم یا به نرخ مصوب عرضه شود. الان پایین‌تر از نرخ مصوب است هم تولید بالا است و هم تقاضا به نسبت تولیدمان پایین‌تر است.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
0
3
در شهر ما ۵۱هزارتومان باز خریدار ندارد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
0
1
چه لطفی هم میکنه نهایتا ۶۳ هزارتومان !
باید مردم دوره ای تحریم کنن نا اینا درست بشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
0
1
گفتن این جمله " مردم گران نخرند " در زمانی که هر دو هفته یکبار مجوز رسمی گران کردن داده می شود ، وقاحت خاصی می خواهد !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
0
0
همش تقصیر مردم هست.
نظرات شما