تاریخ انتشار: ۰۹:۳۰ - ۰۸ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

آغاز کمپین جدید رومینگ همراه اول برای مسافران عراق و امارات

همراه اول با هدف استقبال از فصل جدید مسافرت‌های خارجی و زیارتی، بسته‌های ویژه و تخفیف‌دار اینترنت بین‌المللی رومینگ را طراحی و در راستای حمایت از مشترکان، درگاه‌های فروشگاه آنلاین و اپلیکیشن همراه من برای خرید بسته‌ها و پرداخت قبوض در زمان رومینگ را رایگان کرد.

آغاز کمپین جدید رومینگ همراه اول برای مسافران عراق و امارات

رویداد۲۴  همراه اول در راستای فراهم سازی رفاه و راحتی بیشتر برای تمامی مشترکان خود، کمپین پاییزی تخفیف ویژه و استثنایی در «بسته‌های رومینگ کشور‌های عراق و امارات» از جمله کشور‌های پربازدید ایرانیان و همچنین «بسته‌های رومینگ دور دنیا ویژه خبرنگاران» در بیش از ۶۲ مقصدی که خدمات دیتا رومینگ وجود دارد، ارائه کرده است.

امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا، با استفاده از شبکه‌های تلفن همراه کشور مقصد را سرویس رومینگ بین الملل می‌گویند.

بسته‌های اینترنت بین المللی ویژه رومینگ عراق

تمامی مشترکان دایمی و اعتباری همراه اول را که قصد سفر به کشور عراق دارند، می‌توانند برای مدیریت و کاهش هزینه‌های ارتباطی خود، با مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول، مراجعه به اپلیکیشن «همراه من» یا شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹ ستاره ۱۳۰ مربع» و ورود به منو‌های مربوطه، اقدام به خرید و فعالسازی بسته‌های رومینگ مختص کشور عراق برای خود یا زائرین شان کنند.

در این طرح تشویقی ۴ بسته اینترنت بین المللی با مشخصات «۳۰۰ مگابایت ۷ روزه»، «یک گیگابایت ۷ روزه»، «۵ گیگابایت ۱۴ روزه» و «نامحدود ۳۰ روزه» دیده شده است که مشترکان همراه اول می‌توانند با استفاده از راه‌های مذکور اقدام به خرید و فعالسازی آن‌ها کنند. قیمت این چهار بسته به ترتیب حجم هر کدام (از کم حجم به نامحدود) برابر با ۹۰، ۱۹۰، ۳۹۰ و ۹۹۰ هزار تومان است.

بسته‌های اینترنت بین المللی ویژه رومینگ امارات

تمامی مشترکان دایمی و اعتباری همراه اول را که قصد سفر به کشور امارات دارند، می‌توانند برای مدیریت و کاهش هزینه‌های ارتباطی خود، با مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول، مراجعه به اپلیکیشن «همراه من» یا شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰ مربع و زیر منو‌های ۲۹۱»، اقدام به خرید و فعالسازی بسته‌های رومینگ مختص کشور امارات کنند.

در این طرح تشویقی ۲ بسته اینترنت بین المللی ویژه با مشخصات «اینترنت نامحدود ۷ روزه با ۱۵ دقیقه مکالمه هدیه» و «اینترنت نامحدود ۳۰ روزه با ۳۰ دقیقه مکالمه هدیه» دیده شده است که مشترکان همراه اول می‌توانند با استفاده از راه‌های مذکور اقدام به خرید و فعالسازی این بسته‌ها که قیمت های۴۵۰ و ۹۹۰ هزار تومان کنند.

بسته‌های اینترنت بین المللی رومینگ دور دنیا ویژه خبرنگاران

در این کمپین رومینگ همراه اول، همچنین بسته «۱۵ گیگابایت اینترنت بین المللی ۳۰ روزه» را ویژه خبرنگاران و مشترکانی که قصد مسافرت به کشور‌های طرف قرارداد دیتای رومینگ با اپراتور اول تلفن همراه کشورمان دارد، تدارک دیده شده است که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به درگاه‌های نام برده شده برای بسته‌های ویژه رومینگ دور دنیا یا شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ مربع و مراجه به زیر منو‌های ۲۹» اقدام به خرید و فعالسازی آن کنند.

کاهش هزینه‌های ارتباطی و کمک به راحتی مسافران از جمله مهم‌ترین اهداف در نظر گرفته شده برای این بسته‌های ویژه است. بهترین زمان خرید بسته، روز خروج از کشور (قبل از خروج) است و همچنین متقاضیان می‌توانند به طور همزمان چندین بسته (غیریکسان) خریداری کنند. با استفاده از بسته‌های اینترنت بین المللی رومینگ، علاوه بر فراهم شدن همه امکانات ارتباطی از جمله مکالمه و تماس تصویری با پیام رسان‌های مختلف، مشترکان با امنیت بالا به به پرتال‌های بانکی، وب سایت‌ها و اپ‌های ایرانی دسترسی خواهند داشت.

مشترکان، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند این بسته‌ها را از ایران برای مسافران یا نمایندگان تجاری خود خریداری کنند؛ جهت سهولت بیشتر برای مشتریان تجاری، علاوه بر امکان خرید از ایران، امکان صدور رسید خرید از درگاه فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن همراه اول فراهم شده است. با خرید این بسته‌ها سرویس رومینگ مشترک موردنظر فعال خواهد شد.

گفتنی است همراه اول با توسعه اقدامات و توافقات بین المللی با اپراتور‌های بزرگ دنیا، قرارداد ارائه اینترنت بین المللی رومینگ را با تعرفه‌های ویژه برای کشور‌های امارات، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، آلمان و انگلستان که از پربازدیدترین‌ها هستند، ایجاد کرده بود و در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ نیز تعرفه‌های ویژه جام جهانی با کشور قطر را ارائه کرد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iraq
|
۱۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
0
2
یک دقیقه از عراق رومینگ حرف میزنی خدا تومن کم میکنه از شارج برو عمو دکان باز کردید برا خودتون دزدی هم حدی داره
نظرات شما